Жорстоке вбивство на Чернігівщині: син до смерті побив власного батька

17 ЛЮТОГО 2025, 09:38

2057

Чепурний Арсен

Жорстоке вбивство на Чернігівщині: син до смерті побив власного батька

Жорстоке вбивство на Чернігівщині: син до смерті побив власного батька

Поліцейські відділення №3 (м. Городня) Чернігівського райуправління поліції встановили причетність 37-річного мешканця одного з сіл Городнянської громади до вбивства свого 61-річного батька. Затриманому повідомили про підозру у злочині та помістили його під варту. 

Про це повідомляє Відділ комунікації поліції Чернігівської області.

14 лютого до поліції надійшло повідомлення про виявлення у приватному будинку одного з сіл Городнянської громади мертвого чоловіка з травмами, що вказували на його насильницьку смерть.

На місце події одразу виїхали слідчо-оперативна група та оперативники кримінальної поліції відділення поліції №3 (м. Городня) Чернігівського райуправління поліції.

В ході проведення першочергових оперативно-розшукових заходів правоохоронці встановили, що до вбивства може бути причетний син загиблого.

Поліцейським стало відомо, що в будинку між ними виник конфлікт на ґрунті давніх неприязних родинних стосунків. Син побив батька по голові, а коли той впав та залишився нерухомо лежати на підлозі, зловмисник втік.

Поліцейські затримали підозрюваного в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України та помістили його до ізолятора тимчасового тримання.

Слідчий поліції під процесуальним керівництвом Чернігівської окружної прокуратури повідомив зловмиснику про підозру у злочині, передбаченого частиною 1 статті 115 Кримінального кодексу України (умисне вбивство).

Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк до 15 років.

Досудове розслідування триває.

"Час Чернігівський" писав про таке: 

 

Схожі новини

Потрібен був Інтернет: Вікторія Івахненко працювала в пункті незламності в Куликівці

09 ЛИСТОПАДА 2025, 12:15

Пряма мова

Військовий оглядач розповів про проблеми з ППО у росіян

09 ЛИСТОПАДА 2025, 10:50

На Чернігівщині "шахед" упав у ставок, зарився в мул і вибухнув. Постраждали вікна і птиця

09 ЛИСТОПАДА 2025, 09:51

Під ударами ворога місто на Чернігівщині: ситуація в регіоні на ранок 9 листопада

09 ЛИСТОПАДА 2025, 08:55

Відключення електрики по Чернігівщині на 9 листопада: графіки й обмеження

09 ЛИСТОПАДА 2025, 07:43

Учениця з Чернігівщини отримуватиме 2360 грн стипендії від Кабміну

08 ЛИСТОПАДА 2025, 22:02

Вiдео

Не підвели: чернігівські студенти-кікбоксери «запалили» на чемпіонаті світу

08 ЛИСТОПАДА 2025, 20:13

ТОП-переглядів