«Жалко хлопців, треба допомагати, щоб скоріше була перемога»: як чернігівські пенсіонерки допомагають бійцям

12 СІЧНЯ 2024, 10:50

3238

Чернігівські пенсіонерки допомагають українським воїнам

У багатоповерхівці на Подусівці (Чернігів) щодня збирається майже десяток пенсіонерок. Жінки полишили буденні справи і чим можуть допомагають нашим воїнам.

Керує процесом завзята волонтерка Любов Соловей. 

Зараз перед жінками постало завдання забезпечити бійців поживними смаколиками. Горіхи і мед пенсіонеркам несуть з усього мікрорайону. Жінки чистять плоди, подрібнюють їх, заливають медом і розкладають у пакети.

Суміш горіхів і меду від чернігівських пенсіонерок

За день вдається нафасувати понад 150.

«У кожного є хтось знайомий, хтось близький, хто знаходиться там. Усіма силами, хто чим може, допомагаємо. Як ми можемо залишити їх там, знаючи, що такі морози, такий холод. Ми тут, у теплій кімнаті. А вони мерзнуть. Воно (суміш з горіхів і меду) ситне, споживне. Хлопці розказують, що це зручно - вкинув в кишеню і пішов на передову», - каже волонтерка Тетяна. 

Усе, що пакують жінки, невдовзі поїде на фронт.

Джерело: Новий Чернігів

"Час Чернігівський" писав про таке:

 

Схожі новини

Вiдео

Небезпечна багатогодинна спецоперація: як чернігівські піротехніки знешкодили «Кинджал»

03 ГРУДНЯ 2025, 18:37

Про головне

Брижинський розкритикував проект бюджету-2026, підготовлений міськрадою: що про це думають депутати?

03 ГРУДНЯ 2025, 17:55

"10-кілометрова зона покрита на 100%": скільки жителів Чернігівщини отримали допомогу на дрова

03 ГРУДНЯ 2025, 16:22

Вiдео

Прикордонники провели операцію на Брянщині: подробиці та відео

03 ГРУДНЯ 2025, 15:55

Доплати лікарям і акцент на автономності: як працює медзаклад на прикордонні

03 ГРУДНЯ 2025, 15:43

За півтори хвилини в Авдіївці впали два шахеди. У магазині загинула продавчиня

03 ГРУДНЯ 2025, 14:44

Тетяна Саченко знайшла браслет з написом «Мама»

03 ГРУДНЯ 2025, 13:47

ТОП-переглядів