Зберігали вдома пластид і набої: двом мешканцям Чернігівщини "світить" 7 років за ґратами

16 КВІТНЯ 2025, 09:12

845

Чепурний Арсен

Зберігали вдома пластид і набої: двом мешканцям Чернігівщини "світить" 7 років  за ґратами

Зберігали вдома пластид і набої: двом мешканцям Чернігівщини "світить" 7 років за ґратами

Співробітники Прилуцького районного відділу поліції відкрили два кримінальних провадження за фактом незаконного зберігання боєприпасів та вибухових речовин мешканцями Прилук та Варви. У ході слідчих дій у одного з них вилучено майже півтори сотні набоїв до автоматичної зброї, а в іншого — вибухівку «пластид».

Про це повідомляє Відділ комунікації поліції Чернігівської області.

Попередньо оперативники кримінальної поліції Прилуцького райвідділу отримали інформацію про можливу причетність цих громадян до незаконних операцій з вогнепальною зброєю.

У рамках кримінального провадження правоохоронці провели санкціоновані обшуки вдома у кожного з фігурантів. У результаті слідчих дій у помешканні прилучанина поліцейські виявили140 набоїв калібру 5,45 мм до автоматичної стрілецької зброї. З оселі мешканця Варви вилучено речовину, схожу на вибухівку «пластид».

Усе вилучене направлено на проведення експертних досліджень.

За обома викритими фактами слідчі поліції під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури розслідують кримінальні провадження за частиною 1 статті 263 Кримінального кодексу України (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами). Зловмисникам загрожує позбавлення волі на строк від трьох до семи років.

Триває досудове розслідування.

"Час Чернігівський" писав про таке: Поліція приїхала на сварку — а знайшла кулемет: що ховав у себе 35-річний чоловік

Схожі новини

Сказали: «Треба прапори»: на Чернігівщині діти зустрічають бійців з полону першими

25 БЕРЕЗНЯ 2026, 20:41

Фото

Величезна вирва: у приміській громаді біля Чернігова вибухнув "шахед"

24 БЕРЕЗНЯ 2026, 20:00

Фото

На Чернігівщині легковик вʼїхав у причеп із колодами

24 БЕРЕЗНЯ 2026, 19:19

Спецпроект

Чернігів без реабілітаційного центру для ветеранів: чому не починають будівництво?

24 БЕРЕЗНЯ 2026, 18:48

Із механіка в кухарі: хлопець змінив професію, щоб працювати в сімейному бізнесі

24 БЕРЕЗНЯ 2026, 17:23

ЖК «Лісовий квартал» у Броварах: сучасне житло з вигідними умовами придбання

24 БЕРЕЗНЯ 2026, 16:31

Оновлено

Приліт БпЛА в Чернігові: подробиці

24 БЕРЕЗНЯ 2026, 15:50

ТОП-переглядів