Запрошуємо редакторів та журналістів до участі в проекті підтримки локальних медіа

31 ЖОВТНЯ 2023, 11:28

1301

ГО «Асоціація регіональних ЗМІ» оголошує про проведення серії навчань для локальних медіа із Чернігівської області.

Тренінги та практичні заняття стосуватимуться розвитку медіа та роботи в умовах дії Закону України «Про медіа», фінансової стійкості та масштабування медіа.

Також досвідом поділяться колеги з медіа, які з 2014 року релокувались або змушені були переформатовувати свою роботу.

Окремий блок навчань – практикуми роботи  із діджітал платформами, пошук нових форматів роботи, зокрема залучення до аудиторії внутрішньо переміщених осіб.

До участі запрошуються журналісти, редактори, менеджери проектів, фінансисти проектів локальних медіа Чернігівської області. Кількість учасників проекту – 10 осіб.

Для участі не пізніше 15 листопада 2023 року потрібно пройти реєстрацію за посиланням.

Тренінги відбуватимуть із періодичністю 1 раз на місяць у Чернігові із листопада 2023 року по серпень 2024 року. Організатори відшкодовують учасникам вартість квитків в обидва боки (автобус, потяг), харчування, роздаткові матеріали.

Більше про проект: Чернігівські медіа під час війни: як вижити і працювати на інформаційну безпеку

* * *

Проект «Підтримка стійкості та фінансової спроможності локальних медіа у Чернігівській області» виконується за підтримки Посольства США в Україні. Зміст цієї публікації є виключною відповідальністю ГО "Асоціація регіональних ЗМІ" і жодним чином не відображає точку зору грантодавця.

Схожі новини

Вибори відтермінували: що кажуть чернігівські голови про продовження своїх повноважень

12 ЖОВТНЯ 2025, 12:31

Сім місяців рідні чекали звістки: у громадах Чернігівщини втрати

12 ЖОВТНЯ 2025, 09:55

Удари по енергетиці, АЗС та будинках: наслідки російських обстрілів Чернігівщини за добу

12 ЖОВТНЯ 2025, 08:30

Відключення електрики по Чернігівщині на 12 жовтня: графіки і обмеження

12 ЖОВТНЯ 2025, 06:13

На Чернігівщині жінка украла велосипед у школяра: який вирок суду

11 ЖОВТНЯ 2025, 15:31

Під мінометним вогнем на Харківщині загинув воїн із Чернігівської області

11 ЖОВТНЯ 2025, 15:26

«Я державу захищаю, а вони мені газ перекрили», — обурюється боєць з Чернігівщини

11 ЖОВТНЯ 2025, 14:06

ТОП-переглядів