Закрили: вихованці гімназії «Казка» будуть обирати інші заклади

02 ЧЕРВНЯ 2024, 09:28

2287

Закрили: вихованці гімназії «Казка» будуть обирати інші заклади

Закрили: вихованці гімназії «Казка» будуть обирати інші заклади

16 травня на сесії обласної ради депутати проголосували за закриття комунального закладу «Сновська гімназія». В народі заклад називають школа-інтернат «Казка».

Розмови про закриття почалися в квітні цього року. Приміщення на балансі обласної ради. До Сновська приїздила голова облради Олена Дмитренко разом з депутатами, заступниця голови Чернігівської ОВА Жанна Шерстюк, представники обласного управління освіти. Говорили з представниками Сновської громади, чи є перспектива у закладу. Там навчалося 40 вихованців, стільки ж було і працівників.

Читати також: На Чернігівщині закривають школу-інтернат

— Депутати так вирішили, — сказала телефоном Яна ТЮТЮННИК, директорка комунального закладу. — Одним днем закрити школу не можемо. Працюватимемо до кінця навчального року. Завершимо всі справи, проведемо розрахунки. Зараз готуємо документи в профспілку.

— Працівники вже шукають роботу?

— Звичайно, кожен турбується про себе, шукають нову роботу. Державна служба зайнятості проінформована про масове звільнення. Проводять консультації, пропонують вакансії.

— Де будуть навчатися діти?

— У нас багато навчальних закладів обласного підпорядкування. Проведемо батьківські збори. Запропонуємо інші варіанти. Всім допоможемо з влаштуванням. Є час, ціле літо, аби визначитися. Звичайно, якщо батьки схочуть перевести дітей до закладів освіти територіальної громади, у звичайні школи, ми не будемо заперечувати. Є складні сім’ї. Такі дітки будуть влаштовані в інтернатні заклади.

— Де найближчий подібний вашому заклад?

— У Городні.

Джерело: "Вісник Ч", Юлія СЕМЕНЕЦЬ

"Час Чернігівський" писав про таке: Нові й не дуже керівники: кого призначили в 4 заклади медичного напрямку

Схожі новини

Пряма мова

Після удару по Чернігову: питаємо, чи не бояться містяни ходити центром під час повітряної тривоги?

06 ТРАВНЯ 2026, 20:02

Вiдео

У Чернігові попрощалися з редактором обласної газети і лауреатом Шевченківської премії

06 ТРАВНЯ 2026, 19:03

Боєць «Птахів Мадяра» на псевдо Чернігів став Героєм України посмертно

06 ТРАВНЯ 2026, 18:42

Лебідь Гулич подружився з курями і собаками: подружжя розповіло, як врятувало і доглядало птаха

06 ТРАВНЯ 2026, 17:11

Фото

Школа з Чернігова отримала шкільні меблі для укриття

06 ТРАВНЯ 2026, 16:54

У гімназії в Чернігові невідомі обмалювали гранітне облицювання. Шукають свідків

06 ТРАВНЯ 2026, 16:26

Як прикордонне місто оговтується від удару «герані»

06 ТРАВНЯ 2026, 15:38

ТОП-переглядів