Захисник із Шостки, який проходить лікування у Чернігові, Віталій Шумей невдовзі вирушить на лікування у Барселону

18 ЛЮТОГО 2023, 19:56

4538

Захисник із Шостки, який проходить лікування у Чернігові, Віталій Шумей невдовзі вирушить на лікування у Барселону

Віталій Шумей із батьком

Таку новину повідомила волонтерка та друг родини Ірина Тимофеєва з власної сторінки у соцмережах.

«Дуже скоро історія батька Сергія та сина Віталія продовжиться за кордоном. Клініка в Барселоні Іспанія - УЗГОДЖЕНА! Батько Сергій від себе зробив відео з ПОДЯКОЮ до всіх за ПІДТРИМКУ його сина!», - написала Ірина.

Сергій Шумей звернувся на відео, дякуючи українцям та волонтерам за підтримку та допомогу, а також лікарям - за стабілізацію сина. Адже по прибуттю Віталій мав високу температуру.

- Лікарі цілодобово від нього не відходили, медсестри, санітарки біля нього і ночували, - розповів батько захисника.

Віталій, 35-річний командир зенітно-ракетного комплексу дальньої дії, був поранений під Авдіївкою торік у серпні. Снаряд, який влучив у його бліндаж, спрацював з іншими вибухівками. Через вибух у Віталія сильно травмовано череп. Його травми були настільки серйозними, що лікарі сумнівалися, чи він знову прийде до тями.

15 грудня торік військового Віталія перевели до Чернігова, у місцевий шпиталь. Стан захисника був важким. Попередньо лікарі зробили неймовірне, витягнули хворого з потойбіччя і стабілізували.

26 грудня волонтерка звернулася до українців з проханням "поговорити" з Віталієм. І трапилось диво. На другу добу зачитування звернень у пацієнта пішла реакція: він пустив сльозу, почав кліпати очима, погляд став свідомим.

Потім - більше. Чоловік зміг вимовити слово «Тато».

«Ця історія саме про батька та сина. Вона нерозривна. Батько і син мають пуповинний зв'язок. Віра батька в відновлення сина дивовижна! Це "скеля"!, за якою тягнеться до життя син. І саме цей факт мені допомогли показати у світових медіа журналісти Єфремова Лукацький та Ганна Аргірова. Потужний вклад зробило Радіо Свобода, яке обробило відео і його побачило мільйони людей», - зауважила Ірина.

Згодом на цю історію звернув увагу менеджмент ФК «Шахтар» і погодився надати відповідне фінансування.

Разом з менеджерами клубу волонтери шукали клініку.

Це було дуже непросто, оскільки потрібна була спеціалізована клініка, яка б зналася на реабілітації пацієнтів з порушенням мозкової діяльності.

«Увесь цей час стан Віталія стабільний. З ним безперервно працюють лікарі та медичні сестри. Головне! Його не забули українці і весь цей час підтримували словами, грошима, подарунками, що точно додавало сили йти далі і вірити, що ми зможемо знайти шанс на подальше лікування! Скоро, дуже скоро я буду звертатися до наших іспанських волонтерів, щоб підтримали батька в Барселоні, щоб він там не розгубився, бо від стану батька дуже залежить стан Віталія!», - розповіла Ірина Тимофеєва останні новини.

"Час Чернігівський" писав про те як в окупації баба Маша з сином Дмитром врятували пораненого бійця, видавши за онука та племінника

 

Схожі новини

Фото

На Чернігівщині виростили квіти для перемоги ЗСУ

04 БЕРЕЗНЯ 2024, 17:03

Фото

Чернігівські артефакти – в акт капітуляції рф

04 БЕРЕЗНЯ 2024, 16:30

Інтерв’ю

Морпіхи-чернігівці досі у полоні: Дениса засудили на 18 років, а Олега кинули в мордовські табори

04 БЕРЕЗНЯ 2024, 15:10

Фото

Жінка з Чернігівщини уже 41 рік - зооволонтерка. Скількох тварин змогла врятувати

04 БЕРЕЗНЯ 2024, 13:42

Було безкоштовно, а стало за гроші: скільки коштує вивіз сміття і чому треба купувати спеціальні мішки

04 БЕРЕЗНЯ 2024, 11:39

Скільки посадовців з Чернігівщини задекларували крипту

04 БЕРЕЗНЯ 2024, 11:20

Хотів застрелитись з мисливської рушниці: на Чернігівщині врятували самогубця

04 БЕРЕЗНЯ 2024, 10:36

ТОП-переглядів