Ювелірний півник з Бородянки допоможе школі у Количівці

02 СЕРПНЯ 2022, 09:43

2367

Відомий ювелірний етнобренд Gunia project створив прикрасу у виді знаменитого вцілілого півника з Бородянки. Схожого, до речі, згодом продали і в Чернігові за 8000 грн і кошти направили на ЗСУ.

«Ще у квітні світ облетіла світлина зруйнованої росіянами багатоповерхівки у селищі міського типу Бородянка, що на Київщині. Хоча росіяни повністю знищили частину цієї будівлі, кухонна полиця разом з керамічним глечиком у формі півника на диво вціліли», - пишуть на сторінці бренду в інстаграмі.

Ця історія набула символічного значення, а півник разом з кухонною шафою стали уособленням стійкості та незламності українського духу.

Для зйомки кампейну засновниці проєкту модель та дизайнерка Наталія Каменська та підприємниця Марія Гаврилюк запросили цьогорічних випускників шкіл, адже саме в них авторки бачать втілення майбутнього України.

10% з продажів колекції буде спрямовано на відновлення школи у селі Количівка на Чернігівщині.

Ціна прикрас - від 170 до 340$. Виготовлені зі срібла з позолотою. Упакування - з переробленого паперу.

Ювелірний півник з Бородянки допоможе школі у Количівці

Ювелірний півник з Бородянки допоможе школі у Количівці

З трендовою колекцією вже засвітилися перші знаменитості - телеведуча Катерина Осадча та перша леді України Олена Зеленська. Остання, до речі, є справжньою фанаткою бренду - вдягала прикраси з колекції «Незалежна», створеною у кооперації із ювеліркою з Чернігова Валерією Гуземою.

Читати також: У Чернігові продали на аукціоні керамічного півника-побратима знаменитої статуетки з Бородянки

Схожі новини

Вiдео

Чи доступний чернігівський ЦНАП для людей з інвалідністю: як і хто оцінював установу

27 ЛИПНЯ 2025, 20:13

У громаді на Чернігівщині староста з людьми самотужки асфальтують дороги

27 ЛИПНЯ 2025, 17:38

Помер один із найбільших аграріїв Чернігівщини

27 ЛИПНЯ 2025, 16:37

Будинок горів від удару блискавки: смола капала на руки

27 ЛИПНЯ 2025, 14:23

Марія Зеленська встановила триметровий хрест перед двором

27 ЛИПНЯ 2025, 13:17

Суд над лікарем швидкої допомоги: пацієнтка померла, бо не госпіталізували

27 ЛИПНЯ 2025, 11:02

Будуть лікарі — буде і лікарня: як виживає медзаклад у селищній громаді

27 ЛИПНЯ 2025, 10:20

ТОП-переглядів