Юлія Свириденко: Міжнародна фінансова корпорація інвестує $30 млн в Україну

27 ВЕРЕСНЯ 2022, 12:33

1964

Юлія Свириденко: Міжнародна фінансова корпорація інвестує $30 млн в Україну

Юлія Свириденко

Попри війну та економічний спад - Світовий банк не полишив інтересу до України та її регіонів.

Міжнародна фінансова корпорація (IFC - International Finance Corporation), що входить до структури Світового банку, виділила $30 млн для інвестицій в Україну та Молдову. Це перша їхня інвестиція в нашу державу від початку повномасштабної війни, повідомила новину перша віце-прем‘єрка та міністерка економіки, чернігівка Юлія Свириденко.

«Хочу привітати керівництво американсько-української компанії Horizon Capital в особі виконавчого директора Олени Кошарної. Саме через їхній цільовий фонд, загальним об’ємом в $250 млн, будуть заходити інвестиції», - говорить Свириденко.

Інвестфонд зосереджується на підприємствах сектору інформаційних технологій (ІТ), електронної  комерції, інноваційних споживчих товарів і фінтех секторі.

Юлія Свириденко: Міжнародна фінансова корпорація інвестує $30 млн в Україну

Це має стати позитивним сигналом і для інших потенційних інвесторів: в українську економіку можна і треба починати вкладати гроші вже зараз, зауважують в Мінекономіки.

«Очікую, що згодом до IFC доєднаються й інші потенційні інвестори, зокрема Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР), Німецька корпорація з інвестицій та розвитку (DEG), Швейцарський інвестиційний фонд для ринків, що розвиваються (SIFEM), Голландська фінансова компанія для країн, що розвиваються (FMO), Western NIS Enterprise Fund, Фонд Рокфеллера та інші», - резюмувала Свириденко.

Зауважимо, що чимало зі згаданих світових фінансових інституцій мали в минулому, або й навіть зараз великі проєкти на Чернігівщині. Наприклад, ЄБРР надавала комплексну допомогу у вигляді грантів для розвитку малого і середнього бізнесу, для проєктів у галузі децентралізації тощо. Світовий банк і досі є партнером Чернігівводоканалу.

"Час Чернігівський" повідомляв про те, як відроджується одне із підприємст у Чернігова:  на текстильній фабриці будуть виробляти до 10 тис погонних метрів тканин.

Схожі новини

Дрон упав у Чернігівському районі: на місці працювали вибухотехніки

02 ЛЮТОГО 2026, 13:32

Домашнє молоко на Чернігівщині знову подорожчало: в яку ціну продають 1 літр

02 ЛЮТОГО 2026, 12:45

У прикордонній громаді - новий хірург: які операції доступні

02 ЛЮТОГО 2026, 12:25

Як експремʼєр-чернігівець пов'язаний із виробництвом зброї

02 ЛЮТОГО 2026, 10:57

Обстріли прикордоння і збиті дрони: скільки російських БпЛА знищили захисники на Чернігівщині

02 ЛЮТОГО 2026, 09:27

Відключення електрики по Чернігівщині: які графіки на 2 лютого

02 ЛЮТОГО 2026, 00:37

Ворог 1 лютого протягом дня атакував Новгород-Сіверський район: пожежі та руйнування

01 ЛЮТОГО 2026, 20:32

ТОП-переглядів