Як правильно сидіти за ігровим кріслом

03 СІЧНЯ 2024, 16:24

639

Як правильно сидіти за ігровим кріслом

Як правильно сидіти за ігровим кріслом

Крісла для геймерів часом вважають звичайним предметом меблювання, абсолютно не виділяючи серед інших меблів. Насправді ж професійне крісло геймера — не менш значущий елемент успішного та комфортного геймінгу, ніж професійна клавіатура чи мишка. Але щоб відчути відеоігровий досвід повною мірою, потрібно знати, як правильно сидіти в такому кріслі, хоча цей фактор часто недооцінюють.

Положення тіла за правильної посадки в кріслі для геймера

Такі спеціалізовані меблі для геймерів не тотожні звичайним офісним кріслам. Їх розроблення здійснюється з урахуванням особливостей положення тіла саме під час тривалого проведення часу за відеоіграми. У такій справі виробники послуговуються виключно рекомендаціями медиків щодо правильної постави. У випадку з сидінням у геймерському кріслі вона виглядає так:

  • руки розташовані на висоті ліктів і знаходяться під прямим кутом відповідно до передпліччя;
  • ноги опираються на підлогу та згинаються в коліні під кутом 90 градусів;
  • спина за відношенням до стегон також формує прямий кут.

Ці вимоги були сформульовані не випадковим чином. Саме за таких умов можна не лише насолодитись ігровим процесом, але також зберегти здоров'я хребта та опорно-рухового апарату загалом.

Як правильно сидіти за ігровим кріслом

На що звертати увагу під час посадки в геймерське крісло

Оцінити ергономічність предмета меблів можна виключно правильно в нього сідаючи. Для цього необхідно розташувати спину таким чином, щоб поперек розташувався на подушці, яка забезпечує належну підтримку хребту.

Не варто забувати й про положення рук. Лікті мають бути розташовані таким чином, щоб під час згинання утворювався кут 90 градусів. Кисті при цьому мають зручно лягати на поверхню столу, не перебуваючи надто низько чи високо. Якщо відразу досягти такого результату не виходить, варто відкалібрувати висоту крісла.

Є певні нюанси й щодо положення ніг. Ступні не мають висіти, ними необхідно впиратися в землю, щоб у зігнутих колінах формувався прямий кут. Без цієї підтримки вага всього тіла впаде на нижню частину хребта. Після декількох годин гри в такому положенні спина точно не подякує любителю відеоігор.

Геймерам, які звикли проводити час за комп'ютером у розслаблено-лежачому положенні, така поза може здатися незвичною. Однак із часом м'язи звикнуть до нововведення та почнуть автоматично займати потрібне розташування. Внаслідок цього навіть після найбільш інтенсивних багатогодинних ігрових сесій тіло не буде втомлюватися. Необхідно лише приділити певний час для повного звикання.

Партнерський матеріал

Схожі новини

Різанина у Чернігові: два чоловіки не поділили жінку

04 ТРАВНЯ 2024, 23:12

Інтерв’ю

У ківш, мішок, каструлю: як на Чернігівщині бобра рятували

04 ТРАВНЯ 2024, 19:39

Вiдео

«Кожен з моєї команди достойний нагороди», - рятувальник про медаль від президента і 25 років служби

04 ТРАВНЯ 2024, 17:45

Пенсіонерка загинула на драбині у підвалі

04 ТРАВНЯ 2024, 16:26

Бився під Авдіївкою: у громаді на Чернігівщині прощались із захисником

04 ТРАВНЯ 2024, 14:34

Вiдео

Резонансна ДТП у Чернігові: патрульні розкрили деталі

04 ТРАВНЯ 2024, 12:29

Фото

У підрядника показали, як виконують аварійний ремонт на трасі «Київ-Чернігів»

04 ТРАВНЯ 2024, 12:20

ТОП-переглядів