«Я дівчина і не розуміла, що таке хвостовички і системи скиду, а зараз знаю все» - волонтерка Олеся Ковнер про потреби і допомогу ЗСУ

Бер 19, 19:43

516

"Збираємо посилку хлопцям, захисникам. Ліки збираємо, турнікети, м’які ноші, допомагаємо. Дякуємо кожного дня за спокій і мир у місті", - розповідає Олександра, волонтерка.

Олеся та Олександра пакують черговий вантаж для українських захисників на найгарячіший бахмутський напрямок. Чернігівські волонтерки активно допомагають нашим хлопцям усім чим можуть. Посміхаючись кажуть, що знайти для захисників можуть майже все. І готові це робити стільки, скільки для цього буде потрібно.      

"До перемоги, до перемоги. Ми всі згуртувалися, всі волонтери, які не зупинилися. Мені потрібно, то я позвонила хлопцям, якщо хлопцям потрібно, кажуть - Леся потрібно. Мабуть, ми знаходимо все", - каже Олеся, волонтерка.

Олеся - волонтерка з першого дня повномасштабної війни. Лютий-березень 2022 року в пам’яті на завжди. Починали тоді з харчування та одягу.  

"У нас є група ФОП підприємців. Хлопці приїхали сюди голі, босі. Потрібна була допомога. Почали допомагати одним, другим, третім", - каже Олеся.

Тепер дівчата вже розуміються на військовій амуніції та серйозних бойових речах.

"Системи скиду. Я дівчина не розуміла, що це таке. А зараз знаю, що таке хвостовички, системи скиду. Хлопці дзвонять, що знашли системи скиду. Я сфоткала, а вони пишуть, що все добре", - розповідає Олеся.

Для українських воїнів зараз дуже потрібні автівки, дрони та тепловізори, кажуть волонтери. Однак допомога від чернігівців стала у рази меншою, констатують волонтери. Проте стало більше – з-за кордону.     

"Дуже складно. Чернігівці трохи. Школи, пенсіонери останнє віддають, гроші несуть. А бізнес? Яка їх допомога? Менша допомога в рази. В активну фазу активніше. Тут добре, а там вони не думають", - каже волонтерка.

Попри усі складнощі волонтерських рух вмотивований, сильний і вірить у перемогу.

"Дуже хочу перемоги, і щоб хлопчики повернулися додому", - каже Олеся.

"Час Чернігівський" писав про волонтерів:

Схожі новини

Російські війська обстріляли прикордоння Чернігівщини: горіли житлові будинки, декілька сіл без світла

Тра 27, 19:09

У річці Остер знижується рівень води - необхідно півтора мільйона гривень, щоб врятувати ситуацію

Тра 27, 16:08

Чотирирічного Богданчика бандити розстріляли разом з батьками в машині. Закопали в лісосмузі. За шість тисяч доларів

Тра 27, 15:18

Вiдео

Скандал у чернігівському футболі: дитячою школою «Юність» керує людина без спортивної освіти?

Тра 27, 12:52

У одному із судів Чернігова не встигають розглядати справи: нема кому

Тра 27, 10:54

У Бахмачі приберуть з карти міста вулицю та провулки Гомельські

Тра 27, 08:38

У Чернігові перепоховали бійця, який загинув торік під час оборони міста

Тра 27, 06:59

ТОП-переглядів