Врятують ще більше життів: найукомплектованіші у світі «швидкі» передали громадам Чернігівщини

Жов 13, 11:33

1222

"Що основне на такому авто - апапрат ШВЛ, вентиляція легень. Зачасту буває зупинка дихання, і пацієнта треба інтубувати. Якщо з села віддаленого їдеш, то мішком 40 хвилин важко, а от він допомагає в цьому", - Владислав з Городні демонструє обладнання в нових реанімобілях на базі Сітроену, які передано 5 громадам Чернігівщини.

Владислав не може натішитися такій кількості сучасної медичної техніки в одній машині. Для Городянської громади – це перший реанімобіль такого високого класу. Медик впевнений, що тепер вдасться врятувати ще більше людських життів.   

"Після реанімації треба доставляти в обласний центр, бо районна лікарня не може мати таких умов, і такі реанімобілі потрібні. Працювати на них зручно, обладанняя нове і доступне", - розповідає Владислав.

Завдяки міжнародній підтримці і сприянні першої леді України Олени Зеленської вдалося зібрати кошти на «швидкі», які укомплектовано найкращим медобладаннням, яке є у світі. Реанімобілі поїдуть до Городні, Ріпок, Бобровиці, Ніжина та Чернігова.

Загалом в області вже 15 таких «швидких».

"Ми згуртовані як ніколи, і грутуємо навокло себе цілий світ. Прикладом є ініціатива United24 на самітіт леді і джентельменів, за сприяння Олени Зеленської зібрали кошти нf 24 швидкі допомоги класу С", - розповіла Жанна Шерстюк, заступниця начальника Чернігівської ОВА.

"Всі громади забезпечені реанімобілями типу В, єдина відмінінсть апарат ШВЛ - він необхідний у планам заміщати такі авто на тип С
Наразі Чернігівщина забезпечена на 100% необхідною кількістю «швидких», кажуть у центрі екстерної медичної допомоги. В наявності 96 машин", - каже Ігор Даниленко, керівник центру екстреної медичної допомоги.

"Час Чернігівський" показував, як у Чернігові за державні кошти ремонтують лікарню.

Схожі новини

Воював із перших днів вторгнення: у Чернігові поховали бійця

Гру 06, 09:12

Росіяни обстріляли прикордоння Чернігівщини ракетами з літака

Гру 06, 08:25

Прилучанин Дмитро Сова, відомий актор, служить у війську

Гру 06, 07:55

Російська ДРГ вбила 24-річного прикордонника з Носівки

Гру 05, 18:59

НАБУ та САП завершили слідство по нардепу Гуньку

Гру 05, 17:11

Пряма мова

НАШІ ЛЮДИ: майор служби цивільного захисту про пожежно-прикладний спорт

Гру 05, 16:08

Як дістатися з Чернігова до Карпат? Укрзалізниця оприлюднила новий графік руху пасажирських поїздів

Гру 05, 15:14

ТОП-переглядів