Ворожі листівки у Чернігові: закликають не заважати російській армії

25 БЕРЕЗНЯ 2022, 11:44

3683

У Чернігові агенти росіян поширюють листівки, в яких закликають містян не перешкоджати і не заважати російським військовим. Про це повідомив у Фейсбуці перший заступник Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький.

"Чернігів. Сьогодні. Фашистська русня розкидає листівки, намагаючись зменшити супротив Українців. Такі самі листівки фашисти розкидали у 1942-му. Все по методичі", - написав полісмен.

У листівках, зокрема, зазначається, що нібито українці «розпочали це» і «можуть це зупинити». Також містяться заклики «не перешкоджати і не заважати російським військовим – і все закінчиться швидше».

Ворожі листівки у Чернігові: закликають не заважати російській армії

Ворожі листівки у Чернігові: закликають не заважати російській армії

Більш того - йдеться, що російський солдат нібито не воює з мирним населенням.

Від себе додамо, що автори таких агітаційних матеріалів абсолютно не володіють ситуацією як в Україні загалом, так і в Чернігова зокрема. Російська армія вже місяць масово обстрілює житлові та промислові квартали Чернігова, щодня і щоноч відбуваються авіанальоти.

Читати також: Російська армія знову обстріляла житлові квартали Чернігова

 

Схожі новини

Вiдео

Зрадник з прикордонного села отримав 15 років в’язниці

11 ЛИПНЯ 2026, 22:27

Гроші на дрова давала не тим: судитимуть ексзаступницю мера

11 ЛИПНЯ 2026, 18:47

Фото

Потрощені вікна та вирви у дворі: як нині виглядає церква у Корюківці після прильоту російського дрона

11 ЛИПНЯ 2026, 15:15

Оновлено

Вибух у Чернігові: влада повідомила про реактивний дрон

11 ЛИПНЯ 2026, 12:48

Вiдео

«єВідновлення» на Чернігівщині: як постраждалі від війни відбудовують свої домівки

11 ЛИПНЯ 2026, 10:59

Голові громади з Чернігівщини присвоїли орден: яка від цього користь?

11 ЛИПНЯ 2026, 09:33

Горіли автівки, є поранений: росіяни атакували громаду на Чернігівщині

11 ЛИПНЯ 2026, 09:00

ТОП-переглядів