Ворог тричі обстрілював прикордоння Чернігівщини за добу: ситуація на ранок 2 грудня

02 ГРУДНЯ 2022, 08:25

3136

Російські терористи тричі відкривали вогонь по території Чернігівської області за останню добу. Під обстрілом територія Новгород-Сіверського району.

Після 12 год. 1 грудня росіяни із ствольної артилерії стріляли по території біля села Грем’яч Новгород-Сіверської громади. Після 15 год. обстріл повторився. Всього ворог випустив 6 снарядів.

Вночі близько 22 год. із артилерії ворог обстріляв територію біля села Гай Новгород-Сіверської громади.

Про втрати серед місцевого населення чи пошкодження цивільної інфраструктури інформація не надходила.

За даними Генштабу, ознак формування наступальних угруповань противника біля кордонів і з білоруссю не виявлено. На полігонах республіки білорусь продовжується підготовка окремих підрозділів противника.

«Час Чернігівський» писав про велику кількість обстрілів Чернігівщини за попередню добу: Кількість обстрілів зросла: із артилерії, мінометів та безпілотників по прикордонню Чернігівщини.

Схожі новини

Росіяни ударили по двом підприємствам на півночі Чернігівщини

25 ЧЕРВНЯ 2026, 08:39

Вбили за трактор «Беларус»: один сидітиме довічно, інший 14 років

24 ЧЕРВНЯ 2026, 21:19

Вiдео

Воєнний оглядач розповів, навіщо міста Чернігівщини готують до кругової оборони

24 ЧЕРВНЯ 2026, 19:12

На Чернігівщині знову оголосили обов'язкову евакуацію: з яких населених пунктів?

24 ЧЕРВНЯ 2026, 18:02

Приїхав на Чернігівщину з Івано-Франківська щоб вкрасти 7 млн

24 ЧЕРВНЯ 2026, 16:30

Колишній водій тролейбуса переїхав у село - майструє пристрої для городу

24 ЧЕРВНЯ 2026, 16:27

На щиті на Чернігівщину повертається «Мольфар»

24 ЧЕРВНЯ 2026, 14:57

ТОП-переглядів