Ворог обстріляв прикордонні села із артилерії та гранатометів: ситуація на Чернігівщині на ранок 4 серпня

04 СЕРПНЯ 2022, 08:24

2473

Генеральний штаб ЗСУ розповів про оперативну ситуацію на північних кордонах України, зокрема, у Чернігівській області. Інформація подана станом на 6 ранку 4 серпня 2022 року.

Загроза із півночі

На Волинському та Поліському напрямках підрозділи збройних сил республіки білорусь виконують завдання з посилення охорони ділянки білорусько-українського кордону в Брестській та Гомельській областях.

В частинах сил спеціальних операцій збройних сил республіки білорусь відзначено проведення перевірки бойової готовності.

Про обстріли

Протягом останньої доби росіяни 4 рази обстрілювали територію Чернігівщини.

Вдень 3 серпня зафіксували обстріл із артилерії поблизу населеного пункту Миколаївка, Семенівська громада.

Увечері 4 серпня із артилерії обстріляли територію біля села Янжулівка, також Семенівська громада, на самісінькому кордоні.

Також пізно увечері між 9 та 10 годинами обстріл біля Янжулівки поторився, нарахували 4 вибухи («прильоти»).

У цей же час росіяни вчергове обстріляли територію біля Грем’яча, Новгород-Сіверська громада. Нарахували біля 10 вибухів, попередньо з гранатомета.

Про повітряні тривоги

Протягом останньої доби по Чернігівській області повітряні тривоги не оголошувались.

Читати також: Військовий журналіст України Юрій Бутусов розповів, коли і за яких умов в нашій країні закінчиться війна

Джерело: Генштаб ЗСУ

Схожі новини

Віддала козу на благодійний аукціон

08 ЧЕРВНЯ 2026, 21:30

Вiдео

Був би 41 рік: у день народження видатного чемпіона, який загинув на фронті, провели турнір

08 ЧЕРВНЯ 2026, 19:42

Рука врятувала голову: "шахед розірвався на кладовищі"

08 ЧЕРВНЯ 2026, 18:36

«Свій - зеленіший і солодший»: секрет популярності ніжинського огірка

08 ЧЕРВНЯ 2026, 17:31

На Чернігівщині Президент призначив чотирьох суддів. Хто вони?

08 ЧЕРВНЯ 2026, 16:54

Воював із 2022 року, навчався у Франції: захисник загинув від удару FPV-дрона під час перевезення командно-спостережного пункту

08 ЧЕРВНЯ 2026, 15:01

Мідлстрайки через кордон позначилися й на Брянську: там запроваджують обмеження на продаж палива

08 ЧЕРВНЯ 2026, 14:08

ТОП-переглядів