Виявилось, не корупціонер: головного лісівника країни виправдали у ВАКС

12 БЕРЕЗНЯ 2026, 10:30

2675

Юрій Болоховець

Юрій Болоховець

Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду скасувала підозру керівнику ДП «Ліси України» Юрію Болоховцю, про це повідомив адвокат та один із юридичних представників посадовця Володимир Владимиров.

Юрист зауважив: у діях Юрія Болоховця відсутній будь-який склад злочину. 

«Ми були переконані в цьому з самого початку, розуміючи бездоказовість звинувачень. Нарешті це офіційно і остаточно доведено в суді. Нагадаю, що провадження було відкрито не антикорупційними органами – в САП і НАБУ справу передали вже після вручення підозри».

Ще до передачі справи в НАБУ слідство виконало колосальну роботу, зібравши величезний обсяг матеріалів, але так і не змогло знайти підтверджень захоплення земельних ділянок, отримання та легалізації незаконних коштів, перевищення службових повноважень тощо.

Чотири з п’яти звинувачень не підтвердилися ще на етапі слідства, додав Володимир Владимиров.

«Нарешті в суді нам вдалося довести необґрунтованість останнього звинувачення. 

Минулого року людину 2 місяці тримали за ґратами, призначаючи абсолютно нереалістичний розмір застави. Тиску зазнала родина, друзі, колеги. І навіть адвокати. Особисто став мішенню інформаційних атак», - додав правник.

На його думку, причина, чому проти уродженця Чернігівщини були ці переслідування - через лісову реформу. Стара система зруйнована, мільярдні прибутки від реалізації державної деревини сплачуються в бюджет. Болоховець – одна з ключових фігур, яка зіграла в цьому визначальну роль.

Юридична компанія Advanq доповнює: з моменту повідомлення про підозру справа пройшла кілька процесуальних етапів – від обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою із визначенням застави у розмірі понад 90 млн грн до повного скасування підозри.

Рішенням суду з Юрія Болоховця зняті усі підозри. Ухвала є остаточною та не підлягає оскарженню. 

Нині поки що ані сам посадовець, ані ДП «Ліси України» не коментували вердикт суду.

Авторка: Євгенія Замковська

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Схожі новини

На Діди на Яцево - без додаткових автобусів, а далі лише пішки: як у міській раді пояснюють відсутність підвозу

21 КВІТНЯ 2026, 17:21

Через Ніжин та Носівку: Флеш розповів, звідки летіли дрони на його будинок

21 КВІТНЯ 2026, 16:03

Був єдиним сином: оператор БпЛА врятував побратимів, а сам загинув

21 КВІТНЯ 2026, 14:41

Що будують у Білорусі за кілометр від Чернігівщини

21 КВІТНЯ 2026, 13:11

Замовлення на сотні тисяч євро: велика партія текстилю з Чернігова вирушила до Данії

21 КВІТНЯ 2026, 11:36

Пів сотні пошкоджених автівок і поранені люди: наслідки ударів по Чернігівщині

21 КВІТНЯ 2026, 10:03

Малозрячого мобілізованого з Чернігівщини ще раз оглянули медики: висновок лікарів

21 КВІТНЯ 2026, 09:25

ТОП-переглядів