Віримо в ЗСУ: у Чернігові на благодійному турнірі збирали кошти на спецтехніку для армії

Лис 21, 18:08

796

У місті провели благодійний турнір з гирьового спорту, кросфіту та армрестлінгу. Кожен учасник донатив на виробництво спецтехніки для ОК «Північ». У військовий час проведення турніру – велике досягнення.

Це спільний проект мережі фітнес клубів XLINE та міжнародного фонду «Ми з України».

"Зараз рідкість проведення турнірів, будь яких спортивних турнірів через військовий стан. Щасливий, що змогли це організувати і сподіваюсь - це будуть останні змагання у військовий час і наступні в мирний час. Учасники донатять на воїнів і як приклад для інших клубів та міст. Щоб такі турніри проводилися в інших містах України", - каже Дмитро Ткаченко, співорганізатор благодійного турніру, суддя змагань.

"Ми збираємо кошти для реалізації проекту для ЗСУ, це авто баггі, який розроблено в Чернігові. Вже виготовлено 2 і в процесі третя машина", - розповів Юрій Рудич, співорганізатор благодійного турніру.

Учасники благодійного турніру раді зустрічі. Завдяки ЗСУ вони можуть займатися улюбленим видом спорту. Тому вдячні за це усім воїнам і не втомлюються підтримувати їх.

"Гірьовий спорт - це спорт довгожителів. У нас є спортсмену у збірній України 75 років. Там легша гіря. А утомлюватися – неможливою це наснага це здоров’я. Здорова нація - це основне", - каже Сергій Пирковський, учасник благодійного турнір.

Благодійний турнір – демонструє непохитну єдність народу та армії. Багато спортсменів присвячують свої звитяги саме ЗСУ і вірять у перемогу.

"Час Чернігівський" писав про спортсменку із Чернігівщини: "Присвячую нагороди Богу і ЗСУ" , - боксерка з Чернігівщини досягла успіхів на міжнародній арені.

Схожі новини

У Корюківці сім‘я медиків отримала власне житло

Гру 09, 21:57

Вiдео

"Мисливець": як у 54 роки чоловік приїхав з Франції і пішки дістався Чернігова, щоб боронити місто від рашистів

Гру 09, 17:49

У Новгород-Сіверському районі тепер можна отримати документи, які посвідчують особу громадянина України - запрацювала ДМС

Гру 09, 15:15

Скільки дров заготовили і зберігають на складах лісгоспів Чернігівщини?

Гру 09, 13:22

У громаді на Чернігівщині безробітних організували плести сітки для ЗСУ

Гру 09, 12:16

Вiдео

Звернення до президента щодо відсторонення міського голови Чернігова підтримала лише одна фракція міськради

Гру 09, 11:13

Бізнес на Чернігівщині: експорт ще живий, повертають ПДВ, заблоковані податкові накладні

Гру 09, 10:18

ТОП-переглядів