Вікторія Андруша із Чернігівщини та 5 військовополонених повернулися додому

Вер 29, 20:59

1100

В рамках роботи Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими вдалося визволити з полону шістьох українських захисників та захисниць - військових і цивільних.

Додому повернулися майор Військово-морських сил Олексій Булахов, старший лейтенант ВМС Микола Костенко, молодший сержант Іван Земляний та солдат Людмила Герасименко.

Повернути на рідну землю вдалося й двох цивільних українок: Вікторію Андрушу та Яну Майдбороду.

Вікторію Андрушу російські окупанти із 25 березня утримували в підвалі клубу села Новий Биків. Туди жінку помістили через те, що росіяни помітили в її телефоні дані про їхню техніку. Пізніше жінку перевезли на територію рф, де й утримували в полоні.

Яна Майборода також допомогала українському війську. Намагаючись передати інформацію для ЗСУ, поїхала в зону відчуження ЧАЕС, аби сфотографувати техніку окупантів. Під час повернення додому на Київщину її захопили в полон окупанти, інформує Володимир Золкін.

"Час Чернігівський" повідомляв про подробиці обміну азовців: Як міняли азовців та захисників - подробиці від головного СБУшника. І чим допомогли чернігівці.

Схожі новини

Вiдео

"Мисливець": як у 54 роки чоловік приїхав з Франції і пішки дістався Чернігова, щоб боронити місто від рашистів

Гру 09, 17:49

У Новгород-Сіверському районі тепер можна отримати документи, які посвідчують особу громадянина України - запрацювала ДМС

Гру 09, 15:15

Скільки дров заготовили і зберігають на складах лісгоспів Чернігівщини?

Гру 09, 13:22

У громаді на Чернігівщині безробітних організували плести сітки для ЗСУ

Гру 09, 12:16

Вiдео

Звернення до президента щодо відсторонення міського голови Чернігова підтримала лише одна фракція міськради

Гру 09, 11:13

Бізнес на Чернігівщині: експорт ще живий, повертають ПДВ, заблоковані податкові накладні

Гру 09, 10:18

Олімпійська чемпіонка Олена Костевич стала першою заступницею голови Чернігівського НОК: «Я бачу великий потенціал у розвитку спорту Чернігівщини»

Гру 09, 09:23

ТОП-переглядів