Відомий співак розказав, хто вкрав у нього мільйони доларів і зізнався, що був у ТЦК

01 БЕРЕЗНЯ 2024, 10:37

32002

Саша Чемеров

Саша Чемеров

Чернігівець Чемеров зізнався у інтервʼю, що йому повістка ще не приходила. 

Одначе він вважає, що вона йому і не потрібна, адже він регулярно їздить на передову з власним проєктом "Культурний Десант", який заснував у 2022.

Що це? Культурний Десант — це об’єднання митців, які їздять на передову до захисників підтримати їх за допомогою культурних програм.

На рахунку Культурного Десанту — понад 3700 концертів на лінії фронту, у військових госпіталях, в частинах рятувальників та в деокупованих містах. 

Відомий співак розказав, хто вкрав у нього мільйони доларів і зізнався, що був у ТЦК

"Мені не приходила повістка, але я дуже часто їжджу на фронт. Так, я ходив у військкомат і навіть оновив свої дані. Якщо колись мені й прийде повістка, то вона мені й не потрібна, адже я часто перебуваю на передовій", - каже артист.

Саша Чемеров

Саша Чемеров

Також співак згадав і про власний Чернігівський культовий гурт  "Димна Суміш". Він зауважив, що колектив вже давно не існує, і артист не бачить сенсу в реанімації гурту, бо це означатиме йти назад. 

«…а я не маю такого наміру. Гадаю, ми свого часу все сказали та все зробили. The Gitas — активний гурт. Насправді ми не розвалювались. Просто допоки в нас війна, в такому стані дуже важко зібратися. Бо хлопці живуть в Лос-Анджелесі, в Центральній Америці, в Гватемалі. Але гурт активний, і в нас дуже багато нового матеріалу, який, коли прийде час, ми представимо».

Чемеров має ідею поїхати з The Gitas по навчальних центрах, відвідати хлопців, які на відновленні, на ротаціях.

Також згадав чернігівець й колег-зрадників з України. Зокрема, відомого продюсера Юрія Бардаша, який переїхав до Москви і підтримав путіна, отримав російське громадянство. Він зауважив, що працював з Бардашем дуже довго і дуже давно. Разом зробили з ним Quest Pistols і групу "Нерви", а також Лєру Козлову з "Ранєток". 

«Річ у тім, що Бардаш дуже любить гроші. Особисто в мене він вкрав мільйони доларів. Зараз він втрапив у ситуацію, якої прагнув. Він працює на ФСБ й отримує гроші від банку зі списку путіна. Я не можу назвати його людиною, він типове російське сміття, яке, я впевнений, закінчить дуже погано», - резюмував Чемеров.

Саша Чемеров

Саша Чемеров

Джерело: УНІАН

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Схожі новини

Загинули на фронті: на Чернігівщині поховали трьох бійців ЗСУ

14 КВІТНЯ 2024, 21:37

За держзраду суд дав пастуху п’ятнадцять років

14 КВІТНЯ 2024, 19:58

Виконують пісні на замовлення, гроші йдуть на авто для військових

14 КВІТНЯ 2024, 18:33

У молодої родини горів відремонтований будинок

14 КВІТНЯ 2024, 17:29

За три дні мати зібрала 130 тис грн сину на бусик: віддавати їздила на Донеччину

14 КВІТНЯ 2024, 16:38

Чим обробляти дерево якщо брунька вже зелена

14 КВІТНЯ 2024, 14:16

Громада на Чернігівщині вперше колективно прибирає кладовища

14 КВІТНЯ 2024, 13:15

ТОП-переглядів