Відома конгрес-вумен зі США знову приїхала на Чернігівщину

06 ЧЕРВНЯ 2022, 12:00

2686

Відома конгрес-вумен зі США знову приїхала на Чернігівщину

Біля руїні мосту через Десну

Вікторія Спартц, конгрес-вумен США від Республіканської партії, кілька разів відвідувала Чернігівщині під час війни. Крайній її візит – минулого тижня.

«Два дні в Чернігові з конгрес-вумен Вікторією Спартц вивчали можливості відбудови нашого міста і області. Маємо гарні перспективи їх реалізувати. Деталі розповім згодом»,  - прокоментував заступник голови Чернігівської ОВА Дмитро Іванов.

Відома конгрес-вумен зі США знову приїхала на Чернігівщину

Як вдалося дізнатися журналістам «Часу Чернігівського», Вікторія Спартц цікавилась не тільки питаннями гуманітарної допомоги. Але і глобальними та безпековими питаннями. Зокрема, щодо пошуку інвестицій в перспективні напрями, які можуть запропонувати чернігівський бізнес та науковці.

15 квітня Вікторія Спартц приїждала до України, побувала і у Чернігові, зокрема на стадіоні ім.Гагаріна, спілкувалась із місцевими волонтерами.

А ще Вікторія причетна до історичного для України документу: 9 травня президент США Джо Байден підписав закон про ленд-ліз для України. На фото, що поширила прес-служба Білого дому, Байден в овальному кабінеті підписує той самий документ. На фото крайня справа – Вікторія Спартц, конгресвумен родом із Чернігівщини.

Читати також: Байден підписав закон про ленд-ліз у присутності конгрес-вумен родом із Чернігівщини

Довідково

Вікторія Спарцт народилась у Носівці. Школу закінчила у Чернігові, виш – у Києві, а з майбутнім чоловіком-американцем познайомилася в потязі.

Займалася підприємництвом у галузі нерухомості і сільського господарства.

В США збудувала кар’єру політика, чотири роки тому вона стала сенаторкою в Конгресі штату Індіана, а у 202о році року увійшла до Палати представників головного законотворчого органу США від республіканської партії.

Схожі новини

Темний душ: як боротися із безсонням

08 КВІТНЯ 2026, 22:10

Пряма мова

Як живеться на Масанах? Запитали у місцевих жителів

08 КВІТНЯ 2026, 20:04

Опалювальний сезон у Чернігові завершують: коли саме

08 КВІТНЯ 2026, 17:16

На Чернігівщині дрон атакував трактор лісівників

08 КВІТНЯ 2026, 15:40

«Це дорого для наших людей»: скільки коштуватиме оранка на Чернігівщині

08 КВІТНЯ 2026, 15:06

Прикордонна церква все ще коштує 32 мільйони, хоч і з вибитими вікнами

08 КВІТНЯ 2026, 13:38

Біля населеного пункту знайшли рештки ворожого БпЛА: як спрацювали вибухотехніки

08 КВІТНЯ 2026, 12:07

ТОП-переглядів