Віднесло течією за три кілометри: у Чернігові протягом кількох днів шукали потопельника

13 ЛИПНЯ 2023, 10:32

2132

У Чернігові протягом кількох днів тривала пошукова операція на Десні. 8 липня поблизу пляжу «Золотий берег» на очах у свідків потонув 34-річний чоловік. До його пошуків залучили велику групу рятувальників, зокрема професійних водолазів.

Через сильну течію на річці, тіло зниклого віднесло аж за три кілометри від місця трагедії. Потопельника знайшли і витягли на поверхню на третій день після моменту загибелі.

"Це чоловік 89 р.н., мешканець Житомирської області. Для проведення пошукових робіт було залучено 12 чоловік, 2 одиниці техніки та 2 човни. 11 липня о 10.55 в районі автомобільного мосту тіло чоловіка виявлено і піднято на поверхню. Із огляду на це ДСНС нагадує, що  на водоймах потонула 31 людина", - прокоментувала Катерина Пилипенко, речниця  ГУ ДСНС в Чернігівській області.

Наразі обставинами загибелі чоловіка на Десні займаються правоохоронці. Лише протягом липня у річках і водоймах Чернігівщини втопилося 7 людей, з яких троє – діти. Рятувальники вкотре нагадують відпочивальникам дотримуватися правил безпеки.

"Час Чернігівський" писав про людей, які потонули: Машина впала в Десну. Один загинув, двоє вижили.

Схожі новини

Вiдео

«Дискурс ще формується»: як Україна вчиться пам’ятати війну

29 ТРАВНЯ 2026, 20:14

Вiдео

Чернігівські кікбоксери тріумфували у Німеччині: 10 золотих, 9 срібних і 6 бронзових медалей

29 ТРАВНЯ 2026, 19:54

Знову заговорили про загрози з Білорусі. Що кажуть військові?

29 ТРАВНЯ 2026, 17:30

Стало відомо, де поховали закатованого в полоні бійця, якого громада записала в зрадники

29 ТРАВНЯ 2026, 16:41

На випадок блекаутів Чернігівщина докупить блочно-модульні котельні

29 ТРАВНЯ 2026, 14:52

Вiдео

Унікальну 300-річну будівлю у Чернігові хочуть дослідити, зберегти і реставрувати

29 ТРАВНЯ 2026, 14:18

На Чернігівщині через дешеву вартість ріллі активно скуповують землі

29 ТРАВНЯ 2026, 13:48

ТОП-переглядів