Вибило вікна, горіла труба, поранило людей: у центрі Чернігова впав дрон

09 ГРУДНЯ 2025, 13:23

3377

Михуля Юрій

Багатоповерхівка зазнала серйозних пошкоджень.

Важку ніч пережили мешканці одного з будинків у центрі Чернігова. О третій ночі у кількох метрах тут впав ворожий безпілотник. Багатоповерхівка зазнала серйозних пошкоджень. Люди налякані, кількох поранило уламками вибитого скла. Пані Ольга прокинулася через гуркіт дрону і вибігла в коридор.   

Ольга

Ольга, постраждала: 

От скільки прильотів тут було, я відчувала, не знаю як. На цей раз так. Посікло. Не зверталася в лікарню. Болить всюди, але не зверталася. Шматок шахеда на пам'ять. Як він опинився ? Через вікно. Горіло на вікні в кухні. 

Після удару дрону у багатоповерхівці загорілася газова труба і зникло світло та теплопостачання.

Наталія

Наталія, постраждала: 

Прокинулася від вибуху скла. Одразу згадався 22 рік. Так само бігла до сина. Тоді він був меншим. Я побачила, що горить, подзвонила на 101, мені було видно, що горить після прильоту. Кажу: "швидку" і ДСНС треба, запах був. Горіла газова труба на під’їзді. 

Зранку комунальники та волонтери вже працювали на місці ворожого удару. Вибито десятки вікон та дверей. Їх оперативно закривають осб плитами. Світло увімкнули. Також аварійні бригади почали відновлювати тепло та газопостачання.    

Дмитро Брижинський

Дмитро Брижинський, начальник МВА: 

Три людини отримали незначні пошкодження, надана допомога, одна людина евакуйована в медзаклад. На місці працюють екстрені служби, волонтери, які надають допомогу мешканцям міста. 

Віктор Геращенко

Віктор Геращенко, заступник міського голови: 

Вибито більш ніж 60 вікон, перші поверхи - магазини.Стабілізувати тепло і після ремонту мереж -  подати газ. 

Олександр Антонов

Олександр Антонов, керівник КП «Новозаводське»: 

Зараз відновлюється опалення, бо в одній з квартир вирвало батерію. Відновимо і є надія після обіду опалення повернемо, периметр закриваємо. Електрику відновлено,  йде перевірка. 

Владці кажуть, що готують кімнати у гуртожитках для тих людей, яким знадобиться тимчасове відселення з пошкодженого будинку.

Автори: журналіст Юрій Михуля, оператор Олександр Довбенко

"Час Чернігівський" писав про таке: Меморіал загиблим волонтерам у маленькому селі доглядають місцеві жителі

Схожі новини

Чи правда що вуха ростуть усе життя: запитуємо у отоларинголога

18 СІЧНЯ 2026, 18:42

Вiдео

Щоб була електрика: прийомним родинам і дитбудинкам сімейного типу передали генератори

18 СІЧНЯ 2026, 17:44

На Чернігівщину приїхала головна аудиторка України

18 СІЧНЯ 2026, 16:36

«У сина розрив барабанної перетинки»: мати розповіла, що трамву він отримав у ліцеї

18 СІЧНЯ 2026, 13:26

На Чернігівщині вигадали та вручають свою "Шевченківську премію", але без грошей

18 СІЧНЯ 2026, 12:20

Росіяни ударили безпілотником по будинку культури

18 СІЧНЯ 2026, 11:23

Бачила востаннє зранку 1 січня: донька загиблих у пожежі батьків розповіла подробиці

18 СІЧНЯ 2026, 09:21

ТОП-переглядів