Чернігівка відкрила "секонд" у селі, щоб допомагати армії

10 КВІТНЯ 2026, 15:56

5250

Василенко Соломія

Чернігівка відкрила "секонд" у селі, щоб допомагати армії

Фото ілюстративне

Відкрила секонд-хенд у Тупичеві, щоб допомагати армії.

«Хочу мати можливість самій більше вкладатися в підтримку наших. Тому я відкриваю невеликий магазин секонд-хенду в селі», — написала на своїй сторінці у фейсбуку Тетяна РУБАН, чернігівка. 

«Секонд» знаходиться в центрі, у приміщенні магазину сільського споживчого товариства, який до цього пустував. Працює двічі на тиждень: у середу і п’ятницю. 

В асортименті дитячий одяг, повсякденний, взуття. 

Джерело: "Вісник Ч", авторка Марина ЗАБІЯН

"Час Чернігівський" писав про таке: Відео, як чернігівці штурмують секонд, набрало за день майже 5 млн переглядів

Ще більше інформації читайте та дивіться на цифрових майданчиках "Вісника Ч":

Схожі новини

На Чернігівщині росіяни розбомбили АЗС: водіям нагадали про запас пального

06 ЧЕРВНЯ 2026, 21:27

Після кожного бою Олександр Усик приїздить у село на Чернігівщині

06 ЧЕРВНЯ 2026, 19:03

Пряма мова

Сергій Зосименко: "Якщо хтось витрачає 160 тис доларів, щоб тебе вбити - ти чогось вартий"

06 ЧЕРВНЯ 2026, 16:11

Удова чернігівського ресторатора відкрила вже третій заклад у Житомирі: як ідуть справи

06 ЧЕРВНЯ 2026, 14:06

«Мамо, я тебе обрадую»: замість медалей — премія

06 ЧЕРВНЯ 2026, 12:05

«Відьмина трава» чи ліки? Медик попередив про небезпеку чистотілу

06 ЧЕРВНЯ 2026, 11:16

Чоловік з Чернігівщини будує каналізації з покришок

06 ЧЕРВНЯ 2026, 10:41

ТОП-переглядів