Версія з вибухом танку Т-72 на Зябрівці - підтверджується. Є постраждалий

Сер 15, 06:07

1733

Компанія MAXAR опублікувала супутникові знімки аеродрому на 12 серпня. На знімку помітна чорна пляма розміром 25х25 метрів на злітній смузі і трава, що вигоріла поруч. Це слід від вибуху танка Т-72. Поруч із ним стоїть кран та гусеничний евакуатор БРЕМ-1.

«Нові супутникові зображення від 12 серпня 2022 року аеродрому Зябрівка на півдні білорусі (у 22 км від кордону з Чернігівщиною - ред.), на якому, як повідомляється, раніше цього тижня сталося кілька вибухів. На зображеннях можна побачити сліди від недавнього вибуху на головній злітно-посадковій смузі, а поблизу видно спалену рослинність», - повідомляють у Maxar.

Один з аналітиків OSINT (Oliver Alexander) у твіттері ідентифікував об'єкт, що згорів, як «танк Т-72 або схожий», що підтверджує інформацію, яку повідомляла моніторингова група раніше.

«Схоже на Т-72 (або подібний), який вирішив спалахнути/вибухнути. Потім прохід супутника зафіксував спроби відновлення/очищення.

Червоний: аутригери (висувні опори -ред.)

Жовтий: вибух

Зелений: тінь вибуху

Синій: Тінь кабелю», - пише аналітик.

Білоруське опозиційне видання «Беларускі Гаюн» доповнює цю інформацію. На його думку, версія з детонацією боєкомплекту танка Т-72 підтверджується.

«… що частково підтверджує версію міністерства оборони про несправність із двигуном, яка могла стати причиною подальших вибухів та знищення техніки. Також відомо про щонайменше одного постраждалого внаслідок вибухів», - резюмують у «Гаюні».

Читати такожЗСУ вдарили по Криму і, здається, по Білорусі, розрекламований рашистський наступ має дуже скромні результати, мінування ЗАЕС - блеф чи дурість?

Схожі новини

Фото

Повстала з руїн: на Чернігівщині відновили козацьку церкву

Гру 05, 13:11

Полишив Шрі-Ланку заради захисту Чернігова: помер від ускладнень після поранення оборонець Дмитро Єршов

Гру 05, 12:18

Ганні Тихоновській видалили селезінку із нагноєнням: «Боліло вже так, що... не можу розказати".

Гру 05, 11:04

На Чернігівщині подешевшав торфобрикет

Гру 05, 09:45

Російська ДРГ вбила військового-лісівника на прикордонні Чернігівщині

Гру 05, 07:32

Здоровенька дівчинка з Ічні народилася дорогою до пологового у швидкій

Гру 04, 20:24

На Чернігівщині поховали 29-річного бійця, який загинув на Луганщині

Гру 04, 17:20

ТОП-переглядів