Велике місто на Чернігівщині без електрики

30 ВЕРЕСНЯ 2025, 08:56

26238

Чепурний Арсен

Велике місто на Чернігівщині без електрики

Велике місто на Чернігівщині без електрики. Фото ілюстративне

Вранці 30 вересня під ворожим ударом опинилася Бобровиччина. Унаслідок атаки пошкоджено об’єкт енергетичної інфраструктури.

За даними АТ «Чернігівобленерго», без електропостачання залишилися понад 26 тисяч абонентів у місті Бобровиця та прилеглих населених пунктах.

Енергетики вже розпочали відновлювальні роботи, однак виконуватимуть їх із урахуванням поточної безпекової ситуації.

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Схожі новини

У селі ремонтують дорогу за кошти аграріїв

22 ЧЕРВНЯ 2026, 16:46

Велика мережа може піти з ринку: на Чернігівщині працює 8 магазинів

22 ЧЕРВНЯ 2026, 13:11

Фото

Училися керувати дронами й грали у футбол: як діти з Чернігівщини проводять літо на Буковині

22 ЧЕРВНЯ 2026, 11:44

Підземна операційна та своя свердловина: лікарням Чернігівщини допомогли французи

22 ЧЕРВНЯ 2026, 10:41

Росіяни «герберою» вдарили по будинку на Чернігівщині: постраждали батько та донька

22 ЧЕРВНЯ 2026, 09:43

Росіяни ударили дроном по школі на Чернігівщині

22 ЧЕРВНЯ 2026, 08:51

Пряма мова

Не гірші, а інші: педагоги про нове покоління школярів

21 ЧЕРВНЯ 2026, 21:19

ТОП-переглядів