В ОВА розповіли, скільки грошей отримали громади за останні три роки

28 ЛИПНЯ 2025, 17:05

1638

Василенко Соломія

В ОВА розповіли, скільки грошей отримали громади за останні три роки

В ОВА розповіли, скільки грошей отримали громади за останні три роки

Держава інвестувала в громади Чернігівщини та інфраструктуру майже 21 млрд грн. Це результат роботи громад та команди ОВА за 2022-2025 роки.

Про це повідомив начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус

Йдеться про державні кошти за крайні 3 роки: всі субвенції на освіту (укриття, автобуси, харчоблоки), гранти на підтримку бізнесу та аграріїв, кошти на охорону здоровʼя (ремонт лікарень та закупівля обладнання), гроші на ремонт, відновлення та будівництво інфраструктури – мости, дороги, обʼєкти ЖКГ, інженерні споруди та комунікації. Тож, загальна цифра склала 21 мільярд гривень.

"І це не включаючи коштів єВідновлення. А це ще понад 2 млрд грн додатково для людей - на ремонт, відбудову чи придбання нового житла. Ще 5 років тому за обсягами державного фінансування Чернігівщина посідала чи не останнє місце серед інших регіонів. Разом нам вдалося змінити тенденцію, коли область фінансувалась за залишковим принципом", - акцентував В'ячеслав Чаус.

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Схожі новини

Чи правда що вуха ростуть усе життя: запитуємо у отоларинголога

18 СІЧНЯ 2026, 18:42

Вiдео

Щоб була електрика: прийомним родинам і дитбудинкам сімейного типу передали генератори

18 СІЧНЯ 2026, 17:44

На Чернігівщину приїхала головна аудиторка України

18 СІЧНЯ 2026, 16:36

«У сина розрив барабанної перетинки»: мати розповіла, що трамву він отримав у ліцеї

18 СІЧНЯ 2026, 13:26

На Чернігівщині вигадали та вручають свою "Шевченківську премію", але без грошей

18 СІЧНЯ 2026, 12:20

Росіяни ударили безпілотником по будинку культури

18 СІЧНЯ 2026, 11:23

Бачила востаннє зранку 1 січня: донька загиблих у пожежі батьків розповіла подробиці

18 СІЧНЯ 2026, 09:21

ТОП-переглядів