В Чернігові показали укриттів для дітей - у дитсадку та реабілітаційному центрі

Сер 02, 14:19

656

Це дитячий садок одного із спальних районів Чернігова, в якому вже підготували укриття. Кілька тижнів роботи не пройшли даремно. Тут навіть стіни говорять про те, хто тут знаходиться.

Місцеві чиновники не приховують, що це одне із кращих у місті подібних укриттів. В інших ситуація трохи інша. З дітьми в цьому садку вже провели перші тренування і вихователі приємно здивовані.

"Жодна дитина не плакала. Це супер умови. Просили батьків перед тим, як писали заяви, щоб попрацювали, як про пожежну безпеку. І діти із задоволенням бігли з рюкзками", - каже Віталіна, завідуюча дитсадком.

А це інший дитячий заклад Чернігова, в якому під час облоги міста знайшли прихисток близько сотні дорослих та дітей. В приміщенні пральні перебували батьки з немовлятами.

Укриття вдосконалили, врахувавши попередній досвід. Щоразу, коли звучить сирена, тут переховується і персонал, і вихованці закладу.

"Також приділена увага протипожежній безпеці, є інструменти для розбору завалів", - розповів Олександр, заступник директора дитячого реабілітаційного центру.

На Чернігівщині завершують перевірку дитсадків та шкіл на наявність укриттів і оцінюють їх стан. В департаменті з питань цивільного захисту обласної адміністрації кажуть, що чимало навчальних закладів з великою вірогідністю працюватиме дистанційно. Адже 1 вересня відкриються лише ті, які матимуть укриття.

"Майже 50% шкіл та садків не мають укриттів і поблизу нема укриття, куди можна перемістити дітей і персонал. Маленькі населені пункти - там  школи одноповерхові. Не передбачалися підвальні приміщення і знайти підвал на кілька десятків і сот людей дуже вакжо", - Сергій Болдирєв, директор департаменту з питань цивільного захисту Чернігівської ОВА.

Наразі переважна більшість укриттів в освітніх закладах області вже обстежені. Є ще місяць, аби привести до ладу наявні, або ж визначитися з доступними укриттям поряд.

Читати також: Є укриття: у  Носівській громаді більшість учнів зможуть піти навчатися у школи з 1 вересня

Схожі новини

Знищив 15 одиниць ворожої техніки: у Ніжині батькам загиблого Героя передали орден Данила Галицького

Сер 07, 22:06

Герой невидимого фронту або як ріпкинець Микола Джола в окупації молоко возив людям

Сер 07, 19:58

Не можна звикнути до загибелі колег: водій Чернігівобленерго про роботу під ворожими обстрілами

Сер 07, 17:51

Найвродливіший полісмен України вже не вільний

Сер 07, 15:56

Як живе Любецька громада нині?

Сер 07, 13:11

Бельгійське абатство пожертвувало €10 тис на відновлення шкіл Чернігова

Сер 07, 12:48

Вiдео

До вчительки з Чернігова прийшли її учні розбирати завали розбомбленого будинку

Сер 07, 11:36

ТОП-переглядів