Уламок потрапив у скроню: вороги вбили 25-річну дівчину під час обстрілу села біля кордону

21 КВІТНЯ 2023, 06:45

2150

Уламок потрапив у скроню: вороги вбили 25-річну дівчину під час обстрілу села біля кордону

Фото обласної прокуратури

Таку гірку новину оприлюднила Чернігівська обласна прокуратура. Чергові удари по прикордонню Чернігівщини стали приводом розпочати кримінальне провадження.  

Як інформує правоохоронне відомство, за процесуального керівництва Новгород-Сіверської окружної прокуратури Чернігівської області розпочато досудове розслідування у кримінальних провадженнях за фактами порушення законів та звичаїв війни (ч. 1, ч. 2 ст. 438 КК України).

За даними слідства, 20 квітня у денний час ворожими військами з території рф (Брянської області)  здійснений обстріл зі ствольної артилерії сіл Галаганівка та Леонівка Семенівської ОТГ Новгород-Сіверського району.

У результаті атаки на приватний житловий будинок у селі Галаганівка місцева 25-річна дівчина отримала тілесні ушкодження, від яких померла в лікарні. Уламки від міни потрапили їй у скроню. 

Також мають поранення двоє чоловік, яких доставили до лікарні. Вони мають сильні опіки рук, один ще й голови.

Імен загиблої та потерпілих не називають.    

У селі Леонівка внаслідок ворожого обстрілу пошкоджено житлові будинки та сільськогосподарську техніку. У цьому випадку минулось без потерпілих.

Уламок потрапив у скроню: вороги вбили 25-річну дівчину під час обстрілу села біля кордону

Уламок потрапив у скроню: вороги вбили 25-річну дівчину під час обстрілу села біля кордону

Уламок потрапив у скроню: вороги вбили 25-річну дівчину під час обстрілу села біля кордону

Слідчі Новгород-Сіверського РВП ГУНП в Чернігівській області та прокурори зафіксували наслідки збройної агресії РФ.

"Час Чернігівський" писав про обстріли прикордоння:

Схожі новини

На готель «Ніжин» за 800 тисяч доларів покупця не знайшлось: продають частинами

07 БЕРЕЗНЯ 2026, 12:41

Фільмувала залізницю для росіян: рішення суду по шпигунці з Ніжина

07 БЕРЕЗНЯ 2026, 11:00

Росіяни поцілили по школі на Чернігівщині

07 БЕРЕЗНЯ 2026, 10:17

Політична розправа: що каже президентка університету, яку підозрюють у схемі з відстрочками

07 БЕРЕЗНЯ 2026, 09:20

Графіки обмежень електрики по Чернігівщині 7 березня: є черги без відключень

07 БЕРЕЗНЯ 2026, 08:40

Через пів року імперію Яковишина розділили на трьох: що відомо

06 БЕРЕЗНЯ 2026, 19:56

Вiдео

Безоплатні планові операції зі стентування судин серця: чи роблять їх на Чернігівщини

06 БЕРЕЗНЯ 2026, 18:47

ТОП-переглядів