Удар по прикордонню: в енергетика - уламкові поранення обох ніг

22 СЕРПНЯ 2025, 12:47

1953

Василенко Соломія

52-річний Валерій Кобилянський

52-річний Валерій Кобилянський

12 серпня опівдні росіяни атакували Семенівську дільницю Корюківського РЕМ АТ «Чернігівобленерго». Безпілотники вдарили двічі — спочатку по подвір’ю, а згодом прямо по будівлі.

Постраждав 52-річний Валерій Кобилянський, провідний інженер з розподілу електроенергії Семенівської енергозбутової дільниці. Він щойно приїхав на роботу і встиг вийти з авто, коли за кілька метрів від нього розірвалася вибухівка.

— У чоловіка осколкові поранення обох ніг. Він у лікарні, — розповіла Катерина ДРОЗДОВА, речниця «Чернігівобленерго». — Колеги одразу викликали «швидку» та почали евакуацію. А через пів години — новий вибух. Другий безпілотник влучив просто у приміщення. Усередині залишалися дві працівниці, на щастя, вони не постраждали.

Для енергетиків це вже третя подібна біда. 15 квітня 2024-го машина оперативно-виїзної бригади Ріпкинської дільниці підірвалася на міні між селами Вербівка та Аткильня. Тоді дивом вижили елект­ромонтери Володимир Фещенко та Максим Чередниченко.

Джерело: "Вісник Ч", авторка Ольга САМСОНЕНКО

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Ще більше цікавої інформації читайте та дивіться на цифрових майданчиках "Вісника Ч":

Схожі новини

До Дня місцевого самоврядування: Зеленський нагородив трьох жителів області

07 ГРУДНЯ 2025, 21:35

Взуття, що не купиш у магазині: чоботар з Чернігівщини пошиє за сім годин

07 ГРУДНЯ 2025, 18:28

Боєць з Чернігівщини отримав сертифікат на квартиру

07 ГРУДНЯ 2025, 14:36

Молода картопля восени, а морква у березні: як і що вирощують на Чернігівщині через зміну клімату

07 ГРУДНЯ 2025, 12:42

Уклав «Контракт 18-24» і загинув у першому штурмі. У громадах втрати

07 ГРУДНЯ 2025, 11:50

Два невитребуваних паї теж принесуть гроші громаді

07 ГРУДНЯ 2025, 10:58

Новгород-Сіверський після атаки російських дронів: у місті значні руйнування

07 ГРУДНЯ 2025, 09:26

ТОП-переглядів