Убезпечувати своє життя навчали дітей у Чернігові

21 ЧЕРВНЯ 2024, 08:07

1424

Убезпечувати своє життя навчали дітей у Чернігові

У легкій і доступній формі розказати дітям про те, як убезпечити своє життя – така мета «Днів безпеки», що їх проводить «Агенція міських ініціатив».

"Під час цих заходів діти дізнались про роботу ДСНС, а також про роботу поліції. У нас були майстер-класи із виготовлення флікерів, майстер-клас по домедичній допомозі і конкурс на кращий малюнок про безпечну громаду", - каже Тетяна РОМАНОВА, виконавча директорка ГО "Агенція міських ініціатив".

Тетяна РОМАНОВА, виконавча директорка ГО "Агенція міських ініціатив"

Тетяна РОМАНОВА

18 червня «День безпеки» пройшов на базі приватної школи «Мудрангелики» у Чернігові.

"Рятувальники ДСНС провели безпековий захід для підростаючого покоління у рамках літніх канікул. Зараз почались канікули і діткам потрібно доводити основні правила пожежної, мінної безпеки, безпеки на водоймах. Дуже багато випадків загибелі дітей, тих, які ходять без батьків. Тому ми доводили до діток ці основні вимоги і правила щодо безпечного перебування і відпочинку під час літніх канікул", - розповіла Валерія АНІЧ, головний інспектор Чернігівського РУ ГУ ДСНС у Чернігівській області, капітан сліжби цивільного захисту.

Валерія АНІЧ, головний інспектор Чернігівського РУ ГУ ДСНС у Чернігівській області, капітан сліжби цивільного захисту

Валерія АНІЧ

Рятувальники також  демонстрували дітям справжнісіньку пожежну машину, показали, що знаходиться всередині, дозволили приміряти бойовий одяг, каски, а ще – навчали подавати воду і гасити умовну пожежу.

Катерина, учасниця дня безпеки

"Сьогодні я спробувала гасити уявну пожежу, для мене це були нові емоції. Я ніколи до цього такого не робила. Це було дуже корисно дізнатись, бо якщо раптом якась ситуація небезпечна трапиться – у мене вже є досвід", - каже Катерина, учасниця дня безпеки.

Катерина, учасниця дня безпеки

Катерина

«Агенція міських ініціатив» провела наразі 9 безпекових днів у прикордонних громадах і місті Чернігів. Проєкт «Безпека під час війни: навчання виживанню мешканців територіальних громад Чернігівської області» реалізується за підтримки Фонду «Партнерство задля стійкості України», який фінансується урядами цілого ряду країн Європи та Америки.

Автори: журналіст Арсен Чепурний, оператор Дмитро Фальчевський

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Схожі новини

Купуємо «яблучний» смартфон у 2026 році: чому iPhone 16 — оптимальний варіант

25 ЛЮТОГО 2026, 17:40

На Чернігівщині у великі морози люди машинами переїжджали Десну

25 ЛЮТОГО 2026, 17:17

Енергетикам і тепловикам, які відновлюють інфраструктуру після атак рф, починають виплачувати премії: чи отримали у Чернігові?

25 ЛЮТОГО 2026, 16:05

Премʼєрка Свириденко зробила «вірусним» жакет українського бренду

25 ЛЮТОГО 2026, 14:56

Померла молода й талановита викладачка чернігівського вишу

25 ЛЮТОГО 2026, 13:32

Вiдео

На березні Стрижня в Ялівщині святкували Масницю: як це було запитали у чернігівців

25 ЛЮТОГО 2026, 13:20

Подвиги під Часовим Яром: Зеленський посмертно присвоїв звання Героя України бійцю з Чернігівщини

25 ЛЮТОГО 2026, 12:10

ТОП-переглядів