У школі на Чернігівщині ремонтують спортзал за кошти французів

18 СІЧНЯ 2025, 15:57

2453

Ярмоленко Анастасія

У школі на Чернігівщині ремонтують спортзал за кошти французів

У школі на Чернігівщині ремонтують спортзал за кошти французів

У спортзалі Новобиківського ЗЗСО І-ІІІ ст. встановлюють нові вікна від гуманітарної організації «Філія Актед», повідомили на сторінці громади. 

Нині в активній фазі роботи зі встановлення нових вікон у спортзалі Новобиківського закладу. Майстри здійснюють монтаж вікон та роблять відкоси, аби приміщення стало затишним, теплим і комфортним для занять спортом. 

Ця ініціатива реалізується завдяки плідній співпраці школи з французькою гуманітарною організацією, яка з 2023 року підтримує школу. 

У рамках цієї співпраці восени установа отримала меблі, сучасну комп’ютерну та оргтехніку, а також інше обладнання, необхідне для забезпечення навчального процесу.

"Ми дуже вдячні організації «Актед» за всебічну підтримку нашої школи. Це значний вклад у розвиток навчального закладу, який допомагає створювати комфортні умови для учнів і вчителів. Сподіваємося на нові спільні проєкти", – зазначила директорка школи Наталія Вовк

«Філія Актед» - це міжнародні волонтери, які допомагають постраждалим від війни. Завдяки таким організаціям громади відновлюють і вдосконалюють інфраструктуру навіть у складні часи.

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Схожі новини

Неспокійний вечір у Чернігові: вибухи

29 БЕРЕЗНЯ 2026, 21:27

Чернігівщина: щебінка, верейки та інші заробітки

29 БЕРЕЗНЯ 2026, 18:50

«Герань» ударила у стіну кімнати, де спала Марія. На Менщині прощались із загиблою

29 БЕРЕЗНЯ 2026, 17:25

Беушні, але хороші: соцпрацівники отримали велосипеди

29 БЕРЕЗНЯ 2026, 14:30

Корекційний психолог розповіла, що таке аутизм і як його виявити

29 БЕРЕЗНЯ 2026, 13:42

Колишній голова РДА воював чотири роки. У громадах втрати

29 БЕРЕЗНЯ 2026, 12:20

Температуру бий, доки не виросла: чи пішов на спад грип А

29 БЕРЕЗНЯ 2026, 11:58

ТОП-переглядів