У Семенівці поховали викладачку музики, яку вбив російський снаряд

12 КВІТНЯ 2024, 09:29

4031

Зенченко Світлана

Зенченко Світлана

11 квітня в Семенівці провели в останню путь Зенченко Світлану Олександрівну, яка загинула внаслідок російського обстрілу центра Семенівки, 9 квітня.

Пані Світлана народилась тут же. Навчалась у  ЗОШ №3. Після закінчення 8 класу вступила до Чернігівського музичного училища імені  Л.М. Ревуцького. Починала свій трудовий шлях у Новгород-Сіверській музичній школі. Потім переїхала до рідного міста, де працювала в Семенівський дитячій музичній школі та якийсь період вчителем співів у ЗОШ №3.

Професії викладача по класу баяна та акордеона віддала усе своє життя. Виховала не одне покоління дітей, привила їм любов до музики, віру в себе та в свої можливості.  Її учні брали участь у обласних, Всеукраїнських конкурсах, ставали переможцями і отримували гран-прі та дипломи за перші місця.

Сама пані Світлана постійно виступала на сцені разом зі своїми учнями, у складі оркестру народних інструментів, хору на різних концертах, конкурсах, фестивалях. Нагороджена дипломами за підготовку учнів та гру в оркестрі. В колективі її дуже поважали, як професійного викладача, як гарну і чуйну жінку, турботливу мати, відповідальну, активну та завжди позитивну. У Світлани Зенченко залишилося двоє дітей та чоловік. 

«Її життя обірвалося так раптово і трагічно. Це велика втрата для її родини, знайомих та колективу музичної школи. Царство небесне і Вічна пам'ять Світлані Олександрівні. Щирі співчуття рідним та близьким», - йдеться на сторінці.

Зенченко Світлана із Семенівки

Зенченко Світлана

Ніна Єрмоленко:

- Вічна світла пам'ять тобі, наша люба кума. Ти була найкраща хрещена для наших дітей, найкраща кума.  Біль і сльози розривають душу. Спочивай з миром. Любимо. Сумуємо

Аліна Соноре:

- Царство небесне, вічна та світла пам'ять чудовій жінці, талановитому педагогу! Щирі співчуття рідним та близьким.

Галина Альхальді:

- Це була моя вчителька по класу баян. Дуже шкода це чути. Світла та вічна пам'ять

Наталя Підгорна:

- Добрий, світлий спомин про Світлану Олександрівну назавжди залишиться у пам'яті рідних, колег, усіх, хто знав її, любив та шанував. Сумуємо разом із рідними, низько схиляємо голови у скорботі. Нехай душа загиблої знайде вічний спокій…

Олена Лагун:

- Словами не можна передати весь біль і печаль. Як страшний сон. Царство небесне і вічний спокій твоїй душі, рідненька наша кумасю!

Ольга Кирʼянова:

- Не віриться, що ще одна людина загинула від рук рашистів. Співчуття рідним. Не пробачимо.

Світлана Чередніченко:

- Непоправна втрата для рідних, друзів, близьких, колег по роботі, учнів Світлани Олександрівни... У скорботі  разом з усіма... Співчуття  родині ... Вічний спокій...

Джерело«Рідна Семенівка»

"Час Чернігівський" писав про таке:

Схожі новини

Суди за неявку по бойовій повістці: зібрали деякі приклади по Чернігівщині

26 ТРАВНЯ 2024, 16:56

Військові повідомили деякі подробиці щодо вибуху в Чернігові 25 травня

26 ТРАВНЯ 2024, 14:29

Герою назавжди 22, єдина дитина в родині: рідні просять за петицію щодо присвоєння звання Героя України

26 ТРАВНЯ 2024, 13:54

«Коли почало бахкати — тривоги не було, але я увімкнула сирену". Стріляли з РСЗВ

26 ТРАВНЯ 2024, 12:21

Подружжя вчителів із Чернігівщини власноруч збирає дрони

26 ТРАВНЯ 2024, 11:22

Ворог обстрілював найпівнічніші громади Чернігівщини: ситуація на ранок 26 травня

26 ТРАВНЯ 2024, 08:19

Трьох загиблих бійців ЗСУ поховали на Чернігівщині

26 ТРАВНЯ 2024, 00:31

ТОП-переглядів