У прикордонній громаді викрили чоловіка, який в соцмережах виправдовував агресію РФ проти України

15 СІЧНЯ 2023, 11:13

1907

У прикордонній громаді викрили чоловіка, який в соцмережах виправдовував агресію РФ проти України

Під час затримання

Виправдовував у соцмережах збройну агресію рф проти України: на Чернігівщині СБУ викрила інтернет-пропагандиста. Ним виявився уродженець Росії, який нині проживає у Корюківці.

За даними слідства пропагандист, уродженець рф, для розповсюдження через інтернет проросійських матеріалів використовував персоніфікований запис в забороненій в Україні соціальній мережі Вконтакте. 

Чоловік писав, що збройна агресії рф проти України це нібито внутрішній громадянський конфлікт, хвалив військовослужбовців рф та заперечував окупацію частини території України. 

У прикордонній громаді викрили чоловіка, який в соцмережах виправдовував агресію РФ проти України

Матеріали для поширення чоловік брав з пропагандистських ресурсів рф і був активним учасником антиукраїнських спільнот. 

Встановлено, що у коло його контактів в інтернет середовищі входило близько двох сотень користувачів, які здійснювали інформаційну підтримку у військовій агресії рф проти України.

Під час обшуку у помешканні фігуранта провадження правоохоронці вилучили комп’ютерну техніку із доказами протиправної діяльності.

Наразі ворожому пропагандисту повідомлено про підозру за  ст. 436-2 (виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії рф проти України, глорифікація її учасників) Кримінального кодексу України. Триває досудове слідство.

"Час Чернігівський" писав про зрадників:

Схожі новини

Планшети без компромісів: як обрати універсальний пристрій для роботи, навчання та розваг

18 СЕРПНЯ 2025, 21:09

Вiдео

Зловживання на 44 млн, як влада слухала молодь та скандал у Прилуках: дайджест новин за тиждень

18 СЕРПНЯ 2025, 19:07

Подушка для покійника: розпитали про звичаї у селах Чернігівщини

18 СЕРПНЯ 2025, 18:44

Підлітки зняли двері з громадської вбиральні

18 СЕРПНЯ 2025, 17:31

Найсмачніший мед — з волошок: що розповіла пасічниця з Чернігівщини

18 СЕРПНЯ 2025, 16:42

У громаді - новий сімейний лікар. Можна укласти декларацію

18 СЕРПНЯ 2025, 15:40

У Чернігові 19-річний хлопець зарізав сусідку

18 СЕРПНЯ 2025, 14:35

ТОП-переглядів