У прикордонній громаді - нова лікарка. Із Донеччини

06 ЛИСТОПАДА 2024, 15:00

1727

Василенко Соломія

Лікарка-анестезіологиня Катерина Верба

Лікарка-анестезіологиня Катерина Верба

Наприкінці минулого року у Городнянській міській лікарні з'явилася нова лікарка-анестезіологиня Катерина Верба. Вона приїхала з Донецької області разом із родиною як внутрішньо-переміщена особа, проте місце для переїзду обирала вдумливо і виважено. Новим місцем роботи і проживання вона цілком задоволена, подобається лікарці й невеличке місто, охайне і чарівне.

– Інтернатуру і трудову діяльність після закінчення Донецького національного медичного університету я розпочинала в обласній інфекційній лікарні у Торецьку. В цій лікарні відпрацювала майже три роки. Потім прийшла війна, і ми були змушені шукати собі безпечне місце. Завдячуючи генеральній директорці Городнянської лікарні Ользі Ігнатенко, ми опинились у Городні. Я надіслала резюме і отримала запрошення, бо анестезіолог був потрібен тут. Звичайно, ми розуміємо, що потенційно Городня також на ризикованій віддалі від країни-агресора, проте нині тут бойових дій нема, а умови праці взагалі чудові, – каже пані Катерина.

Нового лікаря привітно зустрів чудовий колектив хірургічного відділення, а обладнанням пані Катерина була відверто вражена — такого рівня приладів й комплектації вона не бачила навіть в обласній лікарні на Донеччині.

– Керівництво у нас класне, колектив дружній і теплий, донька ходить у садок, чоловік також знайшов собі роботу — тож поки все складається якнайкраще. Робота у мене також цілком звична й достатньо ритмічна. Як і всюди, трапляються дуже насичені дні, доводиться працювати й уночі, проте все це звична лікарська практика, – підкреслила лікарка.

За майже рік перебування у Городні пані Катерина відзначила одразу кілька позитивних сторін міста. Вона радіє тому, що тут тихо і безпечно, нормальна криміногенна обстановка, добра екологія й унікальна якісна вода у водогоні. Натомість місцева лікарня посилила свій кадровий склад професійним анестезіологом, бо Катерина Верба вже влилась у команду тих, хто рятує і лікує.

Джерело: "Новини Городнянщини", автор Павло ДУБРОВСЬКИЙ

"Час Чернігівський" писав про таке:

Схожі новини

На Чернігівщині 40 вантажівок приїхали по зерно: по них поцілив «Іскандер»

16 ЖОВТНЯ 2025, 20:27

Вiдео

Чотири «шахеди» за 10 днів: мобільну вогневу групу сил ТрО відзначили нагородами

16 ЖОВТНЯ 2025, 19:28

Тепер не "Казка", а сквер Трампа: як реагують чернігівці на перейменування

16 ЖОВТНЯ 2025, 17:12

Жителі Чернігівщини можуть оформлювати нерухомість і бізнес будь-де в Україні

16 ЖОВТНЯ 2025, 16:04

Здав кров понад 150 разів - донор із Чернігівщини отримав звання від Зеленського

16 ЖОВТНЯ 2025, 14:43

Захисник із Чернігівщини помер від отриманих поранень - до 28 дня народження не дожив 10 днів

16 ЖОВТНЯ 2025, 13:25

"Хочеться заклад передати в добрі руки": громада шукає нового директора ліцею

16 ЖОВТНЯ 2025, 11:49

ТОП-переглядів