У молодої родини горів відремонтований будинок

14 КВІТНЯ 2024, 17:29

1262

У молодої родини горів відремонтований будинок

У молодої родини горів відремонтований будинок

4 квітня для родини Савченків з Куликівки починалося, як завжди. Молоде подружжя робило ремонт в будинку, що дістався їм від бабусі.

Юля (так звати власницю) на той момент знаходилася в хаті, де працював майстер. Раптом в домі зникло світло. Майстер пішов до лічильника, щоб подивитися, чи не спрацював автоматичний захист. Підійшовши до пристрою, побачив, що горить газовий стояк у місці з’єднання та утеплення будинку (пінопласт). Чоловік спробував загасити пожежу сам. А коли це не вдалося, викликав пожежно-рятувальний підрозділ. Варто зазначити, що був втрачений дорогоцінний час. А це вплинуло на поширення вогню...

Як з’ясували пізніше, в будинку на момент пожежі були ввімкнені в електромережу газова плита, газова колонка, електричний насос та газовий котел. В одну розетку була ввімкнена газова колонка та електронасос, хоча розетка була заземлена. Хто робив заземлення та яким чином, власниця не пояснила.

Ймовірно, технічна несправність одного з електропобутових приладів призвела до виникнення змінних струмів натікання і потрапляння їх на газопровід. У результаті чого, виникло пошкодження прокладки, витік та подальше загорання газу.

Відкинувши всі інші пожежні версії виникнення пожежі та спираючись на вищевикладене, можна зробити висновок, що ймовірна причина пожежі – недолік конструкції або технічна несправність електропобутових приладів.

Внаслідок пожежі, вогнем знищено покрівлю на площі 50 м кв, пошкоджено: покрівлю на 20 м кв, перекриття – на площі 40 м кв. прямі та побічні збитки встановлюються.

Молода родина доклала дуже багато зусиль, аби відновити будинок, в якому чимало років ніхто не мешкав. але вогонь зруйнував плоди їхньої праці. отож просимо всіх небайдужих допомогти в біді, від якої ніхто з нас не застрахований. кожна перерахована гривня допоможе савченкам впоратися з неочікуваною бідою.

Джерело: Поліська правда

"Час Чернігівський" писав про таке: Дим від пожежі бачило майже все місто: у Чернігові згорів металевий ангар

Схожі новини

Суди за неявку по бойовій повістці: зібрали деякі приклади по Чернігівщині

26 ТРАВНЯ 2024, 16:56

Військові повідомили деякі подробиці щодо вибуху в Чернігові 25 травня

26 ТРАВНЯ 2024, 14:29

Герою назавжди 22, єдина дитина в родині: рідні просять за петицію щодо присвоєння звання Героя України

26 ТРАВНЯ 2024, 13:54

«Коли почало бахкати — тривоги не було, але я увімкнула сирену". Стріляли з РСЗВ

26 ТРАВНЯ 2024, 12:21

Подружжя вчителів із Чернігівщини власноруч збирає дрони

26 ТРАВНЯ 2024, 11:22

Ворог обстрілював найпівнічніші громади Чернігівщини: ситуація на ранок 26 травня

26 ТРАВНЯ 2024, 08:19

Трьох загиблих бійців ЗСУ поховали на Чернігівщині

26 ТРАВНЯ 2024, 00:31

ТОП-переглядів