У Мені відремонтують соціальну перукарню

11 ЛИПНЯ 2024, 12:50

1472

У Мені відремонтують соціальну перукарню

Фото ілюстративне

Мінігрант на суму близько 120 тис грн отримає Менський територіальний центр надання соціальних послуг. Гроші підуть на модернізацію робочого місця перукаря, грант надає благодійний фонд «Право на захист». 

Відповідну тристоронню грантову угоду підписали 9 липня у Менській міській раді секретар ради Юрій Стальниченко, директор територіального центру Наталія Гончар та БФ «Право на захист». Очікується, що роботи виконають до кінця літа, інформує Менська міська рада. 

У Мені відремонтують соціальну перукарню

Соціальна перукарня в Менському терцентрі має неабиякий попит. За місяць її відвідують понад 200 отримувачів безплатної соціальної послуги «Натуральна допомога». Щоб залучити грантові кошти від БФ «Право на захист», Менська громада пройшла декілька етапів відбору і була визначена з-поміж інших п’яти громад області. 

Оновлення робочого місця соціального перукаря в Мені є частиною проєкту “Гуманітарна підтримка для захисту та покращення умов життя в районах повернення та сільських територіях поблизу лінії зіткнення в Україні” за підтримки БФ "Право на захист".

Джерело: Менська міська рада

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Схожі новини

У громаді на Чернігівщині відкрили зразу дві Алеї Героїв на честь загиблих бійців: 95 імен

30 КВІТНЯ 2026, 21:23

Вiдео

Когенерація: розбирались як це працює у Чернігові

30 КВІТНЯ 2026, 18:57

На Курщині поліг 21-річний чернігівець

30 КВІТНЯ 2026, 17:19

На Чернігівщині тепла не буде: метеорологиня назвала дату потепління

30 КВІТНЯ 2026, 16:31

Флеш розповів, як намагаються зірвати маршрути ворожих дронів між Чернігівщиною і Київщиною

30 КВІТНЯ 2026, 14:15

Громада планувала купити коштовний корейський смартфон для пресслужби

30 КВІТНЯ 2026, 12:42

У прикордонній громаді встановлять сучасну систему оповіщення

30 КВІТНЯ 2026, 11:13

ТОП-переглядів