У громаді презентували свій «Цифровий щит»

16 ЖОВТНЯ 2024, 16:30

1418

Ярмоленко Анастасія

На Менщині презентували свій «Цифровий щит»

На Менщині презентували свій «Цифровий щит»

У Менській громаді дбають про власну кібербезпеку, тож приєдналися до навчальної програми від U-LEAD.

Наприкінці вересня ГО «Добрі ініціативи Менщини» презентували результати проєкту «Цифровий щит Менської громади», впровадженого за підтримки «U-LEAD з Європою» у Менській територіальній громаді Чернігівської області.

Цей проєкт став можливим завдяки навчальній програмі «Громада 4.0», яку U-LEAD втілювала у 2022-2023 у тісній координації з Міністерством цифрової трансформації та міжнародною організацією “Social Boost”.

Проєкт «Цифровий щит Менської громади» реалізували за півроку ГО «Добрі ініціативи Менщини» («ДІМ») у партнерстві з Менською міською радою та у співпраці з Чернігівською ОВА й Агенцією регіонального розвитку Чернігівської області за фінансової підтримки програми «U-LEAD з Європою».

В результаті реалізації проєкту у громаді:

  • створили сучасну серверну кімнату та локальну комп'ютерну мережу в Менській міській раді;
  • закупили та впровадили комп’ютерне програмне забезпечення для безпеки у віртуальному просторі;
  • провели серію навчальних заходів для сотні співробітників міської ради;
  • забезпечили архівування основних даних, щоб захистити їх на випадок непередбачених ситуацій;
  • покращили якість надання публічних послуг.

Усе це має забезпечити безперебійну та безпечну роботу органу місцевого самоврядування, аби меняни могли отримати всі послуги максимально швидко та якісно. 

Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою» спільно фінансується ЄС та його державами-членами Німеччиною, Польщею, Данією та Словенією для підтримки України на її шляху до зміцнення місцевого самоврядування. U-LEAD сприяє прозорому, підзвітному та багаторівневому управлінню в Україні, яке відповідає на потреби громадян, та розширює можливості громад.

"Час Чернігівський" писав про таке: На Чернігівщині оголосили результати конкурсу проєктів для громаді від DOBRE

Схожі новини

На Чернігівщині в родині ростять вісьмох дітей: планують брати ще

23 СЕРПНЯ 2025, 21:23

У громадах скуповують огірки: скільки платять і який розмір беруть

23 СЕРПНЯ 2025, 17:29

Щоб не закрили школу в селі на Чернігівщині треба ще четверо дітей

23 СЕРПНЯ 2025, 15:22

Сама захотіла, сама і розраховує: керівниця ЦНАПу в селищі запровадила банківський термінал

23 СЕРПНЯ 2025, 14:26

Інтерв’ю

На Чернігівщині пенсіонерку штовхнули під потяг

23 СЕРПНЯ 2025, 12:08

Фото

У Гетьманській столиці підняли найбільший на Чернігівщині державний прапор

23 СЕРПНЯ 2025, 10:15

На Чернігівщині завершують збирати ранні зернові: який урожай

23 СЕРПНЯ 2025, 09:30

ТОП-переглядів