У громадах готують укриття для шкіл та садків

24 ЛИПНЯ 2023, 18:18

2227

В Старому Білоусі відбудували ліцей і зводять укриття при дитсадку. У Деснянській громаді при ліцеї теж буде нове сховище


У Новобілоуській громаді почали зводити перше і абсолютно нове укриття для одного з найкращих садків Чернігівського району.

Як інформує голова Чернігівської РВА Андрій Попик, село Старий Білоус героїчно вистояло від російської агресії під час активних бойових дій у передмісті Чернігова. Й донині лишаються видимі пошкодження від ракетних ударів, зокрема і біля дитячого садка, ліцею, який відбудували завдяки злагодженій роботі керівництва громади та партнерів громади.

Ліцей села Старий Білоус приймає дітей і з міста Чернігова, зокрема, з мікрорайону Подусівка, який теж дуже постраждав під час активної фази військових дій. Тому замість 140 дітей до навчального закладу  з 1 вересня піде більше 400 школярів.

«Війна щодня випробовує нас на міцність. Але справжніх українців не зламати!», - коментує Андрій Попик.

Аби продемонструвати прогрес у будівництві укриття - голова РВА виклав чимало світлин у своєму профілі у соцмережах.

* * *

Також з 1 вересня у Деснянській громаді у місцевому ліцеї у новому навчальному році діти вчитимуться очно. Там майже готове якісне укриття. У ліцеї навчається близько 800 учнів.

Сховище майже готове до використання та обладнане усім необхідним. Триває робота по удосконаленню вентиляційної системи та додаткового виходу.

«Велика подяка голові Чернігівської військової державної адміністрації Вʼячеславу Чаусу за допомогу у вирішенні питання про передачу земельної ділянки, яка була у користуванні Міністерства оборони у комунальну власність Деснянської селищної ради. Завдяки цьому можна буде розпочати будівництво нового сучасного укриття», - зауважив Попик.

"Час Чернігівський" писав про укриття: 

Схожі новини

Авто зʼʼїхало в кювет, повипадали корита із мʼясом: на Чернігівщині поранили у живіт засновника мисливського господарства

20 ЛЮТОГО 2024, 22:14

Пряма мова

НАШІ ЛЮДИ: викладачка англійської мови про те, як змінились учні за час війни, нові технології та мотивацію

20 ЛЮТОГО 2024, 18:20

Як ремонтують розмиту повінню дорогу в прикордонній громаді

20 ЛЮТОГО 2024, 17:07

Земельні махінації на 2,5 млн грн: у Чернігові чиновнику повідомили про підозру

20 ЛЮТОГО 2024, 15:51

Ніколи не їздила потягом і лише раз пила алкоголь: у Батурині місцева жителька відсвяткувала 106 років

20 ЛЮТОГО 2024, 14:52

Фото

Акторка з Чернігова показала свою квартиру, яку зруйнували росіяни

20 ЛЮТОГО 2024, 13:58

Фото

Борзнянські гирьовики стали кращими в Чернігові

20 ЛЮТОГО 2024, 12:51

ТОП-переглядів