У Чернігові визначили володаря Суперкубка області з футболу

24 БЕРЕЗНЯ 2023, 09:27

2227

Фото Чернігівської обласної асоціації футболу

Матч за Суперкубок Чернігівської області з футболу сезону 2022 року відбувся вчора, 23 березня, на стадіоні «Юність». У боротьбі за футбольний трофей зустрічалися чемпіон Чернігівської області з футболу та володар Кубка області футбольний клуб «Кудрівка» та фіналіст Кубка області 2022 року футбольний клуб «Хвиля» із Киїнки.

Про це повідомляє Чернігівська обласна асоціація футболу.

Під звуки Гімну капітани обох команд підняли Державний Прапор України, чим розпочали свято футболу на «Юності».

Голова Чернігівської обласної асоціації футболу Геннадій Прокопович вручив гравцям футбольного клубу «Кудрівка» Кубок минулорічного Чемпіонату та золоті медалі Чемпіонату сезону 2022 року.

Заступник голови ЧОАФ Володимир Курбаков вручив Назару Волошину – гравцю ФК «Кудрівка» – відзнаку «Кращого бомбардира» Чемпіонату області.

Команди та всі присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять українських захисників та захисниць, а також мирного населення, які загинули за час повномасштабного вторгнення.

Після цього на футбольному полі завирували справжні пристрасті. Майже увесь перший тайм пройшов у рівній напруженій боротьбі. Проте, гравці «Кудрівки» змогли закінчити його з рахунком 3:2 на свою користь.

Перша п’ятихвилинка другого тайму відзначилася майстерною грою ФК «Кудрівка», які двічі змогли забити голи у ворота суперників. Другий тайм пройшов за ігрової переваги чемпіонів області, які довели матч до перемоги. Фінальний рахунок - 6:2.

Другий рік підряд футбольний Суперкубок здобули гравці «Кудрівки».

Футболісти «Хвилі» вперше за час існування клубу вели боротьбу за Суперкубок, відкривши нову сторінку історії Чернігівського футболу.

Організатори змагань визначили «Кращих гравців матчу». Ними стали Олександр Немцев («Хвиля») та Павло Кузьменко («Кудрівка»), які отримали пам’ятні статуетки.