У Чернігові військових та членів їх сімей навчали створювати власний бізнес

01 ГРУДНЯ 2023, 11:55

1069

Євгеній Смага, ветеран російсько-української війни

У Чернігові добіг кінця бізнес-інкубатор: проєкт Агенції регіонального розвитку (АРР), покликаний допомогти ветеранам та членам їх сімей у створенні власної справи.

"Ідея бізнес-інкубатору полягає в наданні всебічної підтримки ветеранам, ветеранкам, членам їх сімей у започаткуванні власної справи. Для цього Агенція створила навчальну програму, яка складається з тренінгів, які включають фінансування, бізнес-планування, маркетинг, екскурсії, бізнес-сніданки. І в кінці  учасники презентували свої власні напрацювання, бізнес-ідеї. Ми сподіваємось, що вони їх реалізують на теренах Чернігівської області", - розповіла Марія Руденко, директорка АРР.

Марія Руденко, директорка АРР

Марія Руденко

У проєкті взяли участь 15 осіб. Кожен із них у процесі навчання створив власну бізнес-ідею, яку в подальшому зможе втілити в життя. Наприклад Микола Прохоренко, син військовослужбовця, планує створювати меблі.

"Я, як син військовослужбовця, прийшов на інкубатор, щоб підняти економіку нашої країни і розвивати свою власну справу. У рамках даного проєкту я розробив ідею підприємства з виготовлення лофтових меблів. Наразі я планую реалізувати цю ідею разом зі своїм братом і розвивати бізнес в Україні", - каже Микола Прохоренко, син військовослужбовця.

Микола Прохоренко, син військовослужбовця

Микола Прохоренко

Ветеран російсько-української війни Євгеній Смага, який теж пройшов навчання у бізнес-інкубаторі, каже: хоче створити автомобільну мийку із самообслуговуванням, адже на Чернігівщині помити своє авто не так просто. Бізнес-інкубатор дав багато знань, потрібних для втілення ідеї в життя.

"Я думаю, що це дуже важливі курси, навчання для молоді і взагалі для людей, у яких з’являється бізнес-ідея, але знань не вистачає. Тому це дуже прекрасна школа із навчання, вдосконалення себе", - кажн Євгеній Смага, ветеран російсько-української війни.

Євгеній Смага, ветеран російсько-української війни

Євгеній Смага

Бізнес-інкубатор реалізували за підтримки Чернігівської ОВА.

"Час Чернігівський" писав про підтримку бізнесу: 

Схожі новини

Авто зʼʼїхало в кювет, повипадали корита із мʼясом: на Чернігівщині поранили у живіт засновника мисливського господарства

20 ЛЮТОГО 2024, 22:14

Пряма мова

НАШІ ЛЮДИ: викладачка англійської мови про те, як змінились учні за час війни, нові технології та мотивацію

20 ЛЮТОГО 2024, 18:20

Як ремонтують розмиту повінню дорогу в прикордонній громаді

20 ЛЮТОГО 2024, 17:07

Земельні махінації на 2,5 млн грн: у Чернігові чиновнику повідомили про підозру

20 ЛЮТОГО 2024, 15:51

Ніколи не їздила потягом і лише раз пила алкоголь: у Батурині місцева жителька відсвяткувала 106 років

20 ЛЮТОГО 2024, 14:52

Фото

Акторка з Чернігова показала свою квартиру, яку зруйнували росіяни

20 ЛЮТОГО 2024, 13:58

Фото

Борзнянські гирьовики стали кращими в Чернігові

20 ЛЮТОГО 2024, 12:51

ТОП-переглядів