У Чернігові, Прилуках та Городні прощались із загиблими бійцями

22 ЧЕРВНЯ 2023, 07:57

2261

У Чернігові, Прилуках та Городні прощались із загиблими бійцями

Ігор Машкович, В’ячеслав Анопрієнко, Микола Татарінов

21 червня на Чернігівщині попрощалися з трьома воїнами-земляками. Ігоря Машковича поховали у Городні, В’ячеслава Анопрієнка - у Чернігові, Миколу Татарінова - у Прилуках.


Матрос Ігор Машкович народився 24 лютого 1997 року в місті Городня. У 2014 році закінчив школу ЗОШ №2, після чого протягом 2018-2019 років проходив військову службу за контрактом у ЗСУ.

З початком повномасштабного вторгнення добровільно повернувся до лав Захисників Батьківщини. Службу ніс у складі одного з підрозділів військової частини А4118 на посаді стрільця-оператора.

На жаль, 14 червня 2023 року під час боїв поблизу одного з населених пунктів Донеччини Ігор загинув. Попрощалися з воїном на його малій батьківщині, поховали на місцевому кладовищі.

У Чернігові, Прилуках та Городні прощались із загиблими бійцями

У Чернігові, Прилуках та Городні прощались із загиблими бійцями

У Чернігові, Прилуках та Городні прощались із загиблими бійцями


Сержант В’ячеслав Анопрієнко народився 18 вересня 1979 року у Чернігові, де закінчив школу №33. Далі вступив до Чернігівського ПТУ №5, де опанував спеціальність "електрик". Далі працював за цим напрямом у ТЦ “Дружба”, поєднуючи роботу з навчання у Чернігівському інституті економіки та управління. З 1997-го року проходив строкову військову службу у лавах Національній гвардії України, а у 2002 році підписав контракт і протягом 3 років служив в одному з підрозділів ЗС України.

Після завершення контракту працював на будівництві, а у 2022 році знову добровільно повернувся до лав Збройних Сил. Службу ніс у складі одного з підрозділів військової частини А2613 на посаді командира відділення-командира машини.

На жаль, 13 червня 2023 року під час виконання бойового завдання на Донеччині В’ячеслав загинув. Попрощалися з воїном у Чернігові в Катерининській церкві, поховали на кладовищі "Ялівщина".

У Чернігові, Прилуках та Городні прощались із загиблими бійцями

У Чернігові, Прилуках та Городні прощались із загиблими бійцями


Сержант Микола Татарінов народився 18 грудня 1975 року у Прилуках. Тут закінчив школу №12, після чого навчався в Ніжинському педагогічному інституті на факультеті "історія народознавства". Після навчання проходив строкову військову службу з підготовки фахівців для інженерно-саперних частин, далі працював на різних підприємствах рідного міста. 

Вперше на захист Батьківщини чоловік став ще у 2014 році, а у 2018-му взяв участь в антитерористичній операції на сході держави. У лютому 2022 року не лишився осторонь та долучився до складу одного з підрозділів військової частини А2167, служив на посаді сапера.

10 червня під час виконання бойового завдання Микола потрапив під ворожий мінометний обстріл, отримавши тяжкі поранення. Після цього його було доставлено у лікарню міста Дніпро, де медики протягом тижня боролися за його життя, але, на жаль, 17 червня 2023 року Микола помер від отриманих поранень.

Попрощалися з земляком у Прилуках, поховали його на місцевому кладовищі.

У Чернігові, Прилуках та Городні прощались із загиблими бійцями

У Чернігові, Прилуках та Городні прощались із загиблими бійцями

"Час Чернігівський" писав про загиблих Героїв:

Джерело: Чернігівський обласний ТЦК та СП

Схожі новини

Ворог бив по житловій забудові: ситуація на Чернігівщині на ранок 3 червня

03 ЧЕРВНЯ 2025, 08:33

Фото

У Чернігові після атаки безпілотників масштабні руйнування. ФОТО

03 ЧЕРВНЯ 2025, 07:56

Пряма мова

Вночі Чернігів атакували "герані": є руйнування та поранені

03 ЧЕРВНЯ 2025, 04:32

Повертався зі школи із ранцем з книгами: трагедія на Чернігівщині

02 ЧЕРВНЯ 2025, 20:40

52-річний захисник із Чернігівщини помер у лікарні на Полтавщині

02 ЧЕРВНЯ 2025, 17:12

На Чернігівщині пара рідкісних лелек знову відремонтувала гніздо

02 ЧЕРВНЯ 2025, 16:21

На Чернігівщині СБУ затримала підпалювача: зловмиснику "світить" довічне

02 ЧЕРВНЯ 2025, 16:08

ТОП-переглядів