У Чернігові перепоховали бійця ЗСУ, який загинув на півдні у березні 2022 року

23 ГРУДНЯ 2023, 21:47

4032

У Чернігові перепоховали бійця ЗСУ, який загинув на півдні у березні 2022 року

Віталій Володько

23 грудня на Чернігівщині перепоховали бійця ЗСУ, який загинув у березні 2022 року у Миколаєві. Капітана Віталія Володька поховали у Чернігові.


Капітан Віталій Володько народився 6 грудня 1993 року в Чернігові. Тут закінчив 8 класів ЗОШ №10. У 2012 році закінчив навчання в Чернігівському ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою. Далі вступив до Національної Академії Сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного у Львові. Із часом перевівся до Національного технічного університету у Харкові, який закінчив з відзнакою у 2017 році за напрямком «озброєння та військова техніка», професійна кваліфікація - «інженер-механік, офіцер військового управління тактичного рівня».

Під час навчання брав участь в АТО на сході Батьківщини. Після закінчення військового училища уклав контракт на проходження служби в лавах ЗСУ та проходив військову службу в м. Миколаїв у складі військової частини А1080. Був неодноразово нагороджений відзнаками за сумлінне проходження служби. У 2021 році здобув звання капітана Збройних сил України. Повномасштабне вороже вторгнення зустрів на службі в Миколаєві.

Загинув 18 березня 2022 року під час оборони України внаслідок ворожого обстрілу. Був похований на Новому Матвієвському кладовищі в Миколаєві. 23 грудня рідні та близькі нарешті попрощалися з ним у рідному Чернігові в Катерининській церкві. Перепоховали воїна на кладовищі Яцево.

Прощання із Віталієм Володько

Прощання із Віталієм Володько

Віталій Володько нагороджений орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня (посмертно).

Джерело: Чернігівський ТЦК та СП

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Схожі новини

Четверо дітей та вісім онуків: переселенка з прикордоння плете сітки для ЗСУ

21 КВІТНЯ 2026, 21:46

Вiдео

Світова мережа фастфуду відкриє заклад у Чернігові

21 КВІТНЯ 2026, 19:13

На Діди на Яцево - без додаткових автобусів, а далі лише пішки: як у міській раді пояснюють відсутність підвозу

21 КВІТНЯ 2026, 17:21

Через Ніжин та Носівку: Флеш розповів, звідки летіли дрони на його будинок

21 КВІТНЯ 2026, 16:03

Був єдиним сином: оператор БпЛА врятував побратимів, а сам загинув

21 КВІТНЯ 2026, 14:41

Що будують у Білорусі за кілометр від Чернігівщини

21 КВІТНЯ 2026, 13:11

Замовлення на сотні тисяч євро: велика партія текстилю з Чернігова вирушила до Данії

21 КВІТНЯ 2026, 11:36

ТОП-переглядів