У Чернігові, Ніжині та Прилуках прощались із загиблими бійцями ЗСУ

12 ЧЕРВНЯ 2024, 06:59

6786

Віктор Кравченко, Михайло Федоряко та Іван Купрієнко - загиблі бійці з Чернігівщини

Віктор Кравченко, Михайло Федоряко та Іван Купрієнко - загиблі бійці з Чернігівщини

На Чернігівщині 11 червня прощались із трьома загиблими бійцями ЗСУ. Віктора Кравченка поховали у Прилуках, Михайла Федоряко - у Лосинівській громаді, Івана Купрієнка - у Чернігові.


Солдат Віктор Кравченко народився 03 липня 1980 року у Прилуках. Навчався у школі N№7. Закінчив Прилуцьке професійне училище за спеціальністю «електромонтажник». Працював у відокремленому підрозділі Прилуцького району електричних мереж АТ «Чернігівобленерго» та на приватних підприємствах міста й України.

У 2015-2016 брав участь в АТО. Вдруге на захист України став з перших днів повномасштабного вторгнення. Боронив Батьківщину на посаді номера обслуги кулеметного відділення взводу вогневої підтримки. ʼ

Солдат Віктор Кравченко з Прилук

Віктор Кравченко

Загинув 6 червня 2024 року під час виконання бойового завдання на Донеччині. Попрощалися із бійцем та поховали у Прилуках.

Прощання із Віктором Кравченком у Прилуках

Прощання із Віктором Кравченком у Прилуках


Солдат Михайло Федоряко народився 21 листопада 1982 року в Ніжині, де провів дитинство та юність. Тут навчався в школі №15, після 9 класу  вступив до ПТУ-2 за фахом "газоелектрозварювальник". Останні роки займався монтажем веж стільникового зв'язку. Певний час проживав у Києві.

У квітні 2022 року пішов добровольцем до 66 Бригади ЗСУ. Служив в Другому батальйоні Третьої мінометної батареї Першого взводу мінометником.

Солдат Михайло Федоряко із Ніжина

Загинув 4 червня 2024 року під час виконання бойового завдання на Луганщині поблизу села Невське. Попрощалися з бійцем у Ніжині, поховали у селі Шатура (Лосинівська громада).

Прощання із Михайлом Федоряко у Лосинівській громаді

Прощання із Михайлом Федоряко у Лосинівській громаді

Прощання із Михайлом Федоряко у Лосинівській громаді


Молодший сержант Іван Купрієнко народився 28 січня 1976 року у Чернігові. Навчався в школі №11. Закінчив Чернігівське училище внутрішніх справ МВС України, працював на оперативних та керівних посадах УМВС України в Чернігівській області.

Також навчався в НУ "Чернігівська Політехніка" за напрямком бухоблік та аудит. У 2010 році вийшов на пенсію у званні підполковника за вислугою років в УМВС України в Чернігівській області. Працював в АТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО» начальником підрозділу охорони.

Із перших днів повномасштабної війни долучився до лав ТрО, став на захист Чернігівщини. Брав участь в обороні околиць міста, а саме: Киїнка, Епіцентр, Стара Подусівка. Після деокупації області боронили північні кордони Чернігівщини. У грудні 2022 року обійняв посаду командира стрілецького відділення. Від початку цього року виконував бойові завдання на Сході України.

Загинув 3 червня 2024 року під час виконання бойового завдання на Луганщині. Попрощалися із бійцем у Чернігові, поховали на Яцево.

Прощання із Іваном Купрієнко у Чернігові

Прощання із Іваном Купрієнко у Чернігові


Джерело: Чернігівський ТЦК та СП, Лосинівська селищна рада

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Схожі новини

Поховали чотирьох: у Чернігові та Бобровицькій громаді прощались із бійцями

22 ЛИПНЯ 2024, 22:29

Після аварії лікарі не давали їй шансу, що буде ходити: супертато і дві бабусі врятували Аню

22 ЛИПНЯ 2024, 19:39

Вiдео

«Подякувала всім. Ця відзнака всього колективу», - лікарці з Чернігова Президент вручив відзнаку «Заслуженого лікаря України»

22 ЛИПНЯ 2024, 18:11

Фото

Ремонтують покрівлю, міняють вікна: як оговтуються ніжинці після обстрілу росіян

22 ЛИПНЯ 2024, 17:21

Акторку-чернігівку звинуватили у плагіаті та інфоциганстві. Що відомо

22 ЛИПНЯ 2024, 16:22

Фото

Майстри показали, як реставрують деревʼяні будиночки Чернігова

22 ЛИПНЯ 2024, 15:16

Чернігівський ресторатор готував фірмові сендвічі у компанії зірок українського телебачення

22 ЛИПНЯ 2024, 14:11

ТОП-переглядів