У Чернігові на готелі «Україна» зірвало дах

03 ЧЕРВНЯ 2023, 07:28

3006

У Чернігові на готелі «Україна» зірвало дах

Фото Романа Закревського

У п‘ятницю 2 червня з понівеченого російським «іскандером» готелю «Україна» поривом вітру зірвало дах.  На щастя, ніхто не постраждав.

«Але наслідки все ж маємо - пошкоджена тролейбусна мережа», - повідомили у Чернігівській міській раді.

У Чернігові на готелі «Україна» зірвало дах

У Чернігові на готелі «Україна» зірвало дах

Маршрути № 7, 9 та 11 надвечір п’ятниці рухалися в об’їзд. За змінами маршрутів чернігівцям радять відстежувати в додатку «Dozor”.

Спеціалісти КП «ЧТУ» виїздили на місце, оцінили  наслідки надзвичайної події та будуть їх усувати.

Всі необхідні міські служби також працюють над ліквідацією аварійної ситуації.

У Чернігові на готелі «Україна» зірвало дах

У Чернігові на готелі «Україна» зірвало дах

12 березня 2022 у готель поцілили росіяни. За попередніми даними, іскандером. З тих пір будівля знаходиться у аварійному стані. Частково завали розібрані.

Взимку бізнесмен та депутат Чернігівської міськради Юрій Тарасовець, чия родина володіє готелем, коментував «Суспільному», що власники не полишають думки відбудувати споруду.

«Це так само буде готель, на 100 номерів. Ті ж самі чотири зірки. На першому рівні буде ресторан. Плануємо добудувати ще один поверх. І зробити реконструкцію – щоб це була більш сучасна будівля", — каже Юрій.

За його словами, це планують робити через три-чотири роки. Щодо вартості – називає цифру близько 200 мільйонів гривень, але, каже, можливо, це коштуватиме й більше.

"Час Чернігівський" писав про руйнування у Чернігові: 

Схожі новини

У кота Зефіра стріляли впритул впритул

01 КВІТНЯ 2025, 20:48

Лікарки натисли — житло знайшлося: жінка народила трійню та жила на дачі

01 КВІТНЯ 2025, 19:39

Вiдео

Я у себе на городі палю: чернігівські вогнеборці провели рейд на палїів

01 КВІТНЯ 2025, 18:02

У громаді запрацював супровід ветеранів війни та демобілізованих

01 КВІТНЯ 2025, 17:01

На Десні виявлено браконьєрів: 155 метрів сіток та адмінпротоколи

01 КВІТНЯ 2025, 16:19

Хто у Чернігові був агентом російської воєнної розвідки і планував вбивства військових?

01 КВІТНЯ 2025, 16:05

Смертельний інцидент на залізниці: у Ніжині загинув чоловік

01 КВІТНЯ 2025, 15:19

ТОП-переглядів