У Чернігові геріатричний пансіонат купив білизну у ФОП, який зареєстровано за 2 тижні до тендеру

24 ЛИСТОПАДА 2023, 14:27

3782

У Чернігові геріатричний пансіонат купив білизну у ФОП, який зареєстровано за 2 тижні до тендеру

У Чернігові геріатричний пансіонат купив білизну у ФОП, який зареєстровано за 2 тижні до тендеру

Робоча група «Прозорість та підзвітність» при Чернігівській ОВА проаналізувала заплановані та проведені закупівлі, що перевищують 100 тис. грн, у структурних підрозділах ОВА, громадах області, а також комунальних закладах обласного підпорядкування. Період – з 1 до 10 листопада поточного року.

Результати обговорили на черговому засіданні, яке 23 листопада провів перший заступник начальника ОВА Костянтин Мегем. Він же і очолює цю робочу групу.

Засідання робочої групи "Прозорість та підзвітність"

Загалом за вказаний період проведено поверхневий аналіз 206 закупівель. Надто критичних моментів не виявлено, проте певні невідповідності все ж таки є. Зокрема, у проведенні закупівлі Чернігівським геріатричним пансіонатом спідньої білизни. Із трьох тендерних пропозицій обрано найдорожчу. Ще й учасника із сумнівною реєстрацією.

«Звісно нема сумніву у потребі такої закупівлі, однак викликає стурбованість кілька фактів. Перше, ФОП-переможець зареєстрований за два тижні до проведення тендера. Друге, запропонована цінова пропозиція ФОПа майже дорівнює очікуваній вартості закупівлі. Третє, неправомірне відхилення інших учасників. З цього приводу чекатимемо рішення Антимонопольного комітету, до якого звернувся зі скаргою один з учасників закупівлі»,– зауважив Костянтин Мегем.

Також буде ініційовано перевірку профільного Департаменту ОДА, в підпорядкуванні якого знаходиться пансіонат.

Відповідно до проведеного аналізу, виникли питання і до Киселівської сільської ради, яка провела тендер на послуги з видалення та обрізання дерев на території громади.

«Звісно дерева треба підрізати, аварійні – видаляти. Однак, є одне «але» в частині розрахунку очікуваної вартості. 3 тисячі гривень за одне дерево у Деснянській громаді і 8,3 тисячі грн – у Киселівській», – наголосив Костянтин Мегем.

Спілкуючись зі ЗМІ після засідання, голова робочої групи «Прозорість та підзвітність» запевнив, що аналіз закупівель продовжиться. Особливо актуально це зараз, наприкінці року, коли всі розпорядники намагатимуться освоїти виділені кошти.

Перший заступник начальника Чернігівської ОВА Костянтин Мегем

Костянтин Мегем

Нагадаємо: на офіційному вебсайті ОВА створена рубрика «Прозорість та підзвітність». За посиланням можна знайти актуальну інформацію про проведені чи заплановані закупівлі за кошти Фонду ліквідації наслідків збройної агресії, а також про проведені закупівлі структурними підрозділами ОДА з пороговою межею від 100 тис. грн. Рубрика постійно оновлюється.

 Джерело: Чернігівська ОВА

"Час Чернігівський" писав про таке: Могли отримати 3-кімнатні квартири у центрі: в Чернігові людям, які втратили житло, збудували "золоті" малосімейки

Схожі новини

Авто зʼʼїхало в кювет, повипадали корита із мʼясом: на Чернігівщині поранили у живіт засновника мисливського господарства

20 ЛЮТОГО 2024, 22:14

Пряма мова

НАШІ ЛЮДИ: викладачка англійської мови про те, як змінились учні за час війни, нові технології та мотивацію

20 ЛЮТОГО 2024, 18:20

Як ремонтують розмиту повінню дорогу в прикордонній громаді

20 ЛЮТОГО 2024, 17:07

Земельні махінації на 2,5 млн грн: у Чернігові чиновнику повідомили про підозру

20 ЛЮТОГО 2024, 15:51

Ніколи не їздила потягом і лише раз пила алкоголь: у Батурині місцева жителька відсвяткувала 106 років

20 ЛЮТОГО 2024, 14:52

Фото

Акторка з Чернігова показала свою квартиру, яку зруйнували росіяни

20 ЛЮТОГО 2024, 13:58

Фото

Борзнянські гирьовики стали кращими в Чернігові

20 ЛЮТОГО 2024, 12:51

ТОП-переглядів