У Чернігові блогер звів наклеп на воєнкома, після того як отримав повістку?

28 ЛИСТОПАДА 2023, 10:32

3218

У Чернігові блогер звів наклеп на воєнкома, після того як отримав повістку?

У Чернігівському районному суді слухається справа щодо захисту честі, гідності та ділової репутації. Позивач – військовий комісар Чернігівського району Олександр Сапон. Відповідач - блогер Олег Серик, який у вересні поширив на своїй сторінці у Фейсбук інформацію про родину військового, зокрема про його похресницю, яку сам блогер чомусь назвав донькою пана Сапона.

"Було у вересні цього року оприлюднено у соціальній мережі Фейсбук недостовірну інформацію щодо моєї родини. У цьому було пригнічення моєї честі та гідності як офіцера. У зв’язку з цим я звернувся з позовом до суду", - Олександр Сапон, начальник Чернігівського РТЦК та СП (воєнкомат).

Воєнком Олександр Сапон подав в суд на блогера за наклеп

Олександр Сапон

Пост, де йшлося про те, що ніби-то донька військового відпочиває у США Олег Серик за звичкою вже видалив, але позов у суд отримав – Олександр Сапон вимагає спростувати неправдиву інформацію. За нашими даними, допис про похресницю військового комісара Серик написав після того, як влітку отримав повістку з проханням зʼявитись у військомат для перевірки особових даних. Те, що блогер знає про повістку і відмовився її брати, Олег Серик підтвердив сам.

"ТЦК виписав мені повістку, в якій я не розписувався", - Олег Серик, блогер.

Блогер Олег Серик вже вдруге відповідає в суді за наклепи

Олег Серик

На засідання суду 22 листопада Серик не зʼявився. Розгляд справи по суті призначено на 23 січня. Нагадаємо, це вже не перша справа щодо розповсюдження блогером Сериком фейків. Раніше Серик поширив інформацію щодо радника голови Чернігівської ОВА Андрія Подорвана щодо волонтерського бусу. Тоді в суді Серик заявив, що такого посту не писав, сторінку можливо зламали, а сам він погано памʼятає всі обставини.

"Ви писали це пост?"

"Ні."

З чим може бути повʼязана така активність Серика у Фейсбуці припустила депутатка чернігівської міськради Марина Семененко. Вона каже: за Сериком стоїть колишній заступник голови Чернігівської ОВА Дмитро Іванов, якого звільнили з адміністрації у січні.

"Абсолютно зрозуміло, що це маріонетка, і їм хтось керує. Для тих, хто хоч трохи слідкував за діяльністю цього волонтерського пункту пана Серика, він бачив, що там було обличчя пана Іванова. Про це писали вже, що якраз «антикорупційна» діяльність пана Серика почалась якраз після того, як був звільнений пан Іванов. А до того Серік приймав нагороди від обласної державної адміністрації, казав, що вони молодці, і все було окей", - вважає Марина Семененко, депутатка міської ради.

Марина Семененко, депутатка міської ради

Марина Семененко

Саме після звільнення Іванова Серик почав активно писати дописи у ФБ, звинувачуючи у корупції колишніх колег звільненого чиновника. Втім, частину постів Серик прибрав. До речі, у апеляційному суді блогер коментувати поширену ним інформацію відмовився.

"Я хотів, але адвокат сказав, що без мене нічого не пояснювати, уже перший раз напояснювався...", - каже Серик.

Ми слідкуватимемо за розвитком подій. «Час Чернігівський» готовий надати Олегу Серику можливість висловити свою позицію.

"Час Чернігівський" писав про таке: Марина Семененко оприлюднила шокуючу інформацію про фальсифікацію виборів у Чернігові. Інтервʼю

Схожі новини

Авто зʼʼїхало в кювет, повипадали корита із мʼясом: на Чернігівщині поранили у живіт засновника мисливського господарства

20 ЛЮТОГО 2024, 22:14

Пряма мова

НАШІ ЛЮДИ: викладачка англійської мови про те, як змінились учні за час війни, нові технології та мотивацію

20 ЛЮТОГО 2024, 18:20

Як ремонтують розмиту повінню дорогу в прикордонній громаді

20 ЛЮТОГО 2024, 17:07

Земельні махінації на 2,5 млн грн: у Чернігові чиновнику повідомили про підозру

20 ЛЮТОГО 2024, 15:51

Ніколи не їздила потягом і лише раз пила алкоголь: у Батурині місцева жителька відсвяткувала 106 років

20 ЛЮТОГО 2024, 14:52

Фото

Акторка з Чернігова показала свою квартиру, яку зруйнували росіяни

20 ЛЮТОГО 2024, 13:58

Фото

Борзнянські гирьовики стали кращими в Чернігові

20 ЛЮТОГО 2024, 12:51

ТОП-переглядів