У Чернігівській ОВА звільнено одного із заступників

Січ 16, 15:08

4500

У Чернігівській ОВА звільнено одного із заступників

Дмитро Іванов

Дмитро Іванов написав заяву про звільнення із посади заступника голови Чернігівської ОВА. Про це він написав у Фейсбуці.

"Сьогодні я написав заяву на звільнення з посади заступника Голови Чернігівської ОДА. Хочу подякувати всім за плідну співпрацю та роботу. Вдячний всім тим, з ким довелося познайомитися та співпрацювати на благо нашої області та країни. Наша спільна робота не була марною та продовжиться. Дякую Голові ОДА та Голові Обласної ради за те, що були поруч та допомогли мені прийняли таке рішення", - написав Іванов.

Як відомо, Іванов опікувався питаннями екології та економічного розвитку, у період бойових дій в області і до травня минулого року - також і питаннями гуманітарної допомоги.

Начальник ОВА В’ячеслав Чаус сказав, що нині тривають погоджувальні процедури щодо звільнення Іванова. За його словами, це звільнення відбувається за згодою сторін.

"Я дякую Дмитру Іванову за плідну роботу. Він опікувався питаннями економічного розвитку, екології. А в період облоги Чернігова до травня, в тому числі, – й питаннями гуманітарної допомоги. Я хочу Дмитру подякувати і впевнений, що він стане чудовим командним гравцем у будь-яких інших проєктах".

Нагадаємо, 1 вересня 2021 року Кабмін погодив кандидатуру Іванова на посаду заступника голови Чернігівської ОВА. Нагадаємо, Дмитро Іванов – депутат облради від партії «Слуга народу», у минулому скликанні представляв партію «Батьківщина». Нині – голова комісії з економічного розвитку облради.

"Час Чернігівський" писав про кадрові зміни в ОВА: Нове кадрове призначення у Чернігівській ОВА

Схожі новини

У Ніжині відремонтують аварійні об’єкти водоканалу – допоможуть французи

Лют 06, 14:36

"Гвардія наступу": скільки добровольців записалось на Чернігівщині

Лют 06, 13:58

Калорійність, як в пелетів, і практично немає зольності: смолинський торфобрикет - найкращий

Лют 06, 13:07

При Чернігівській ОВА формують Штаб волонтерів

Лют 06, 12:23

П’яний в хлам водій спричинив ДТП у Чернігові

Лют 06, 11:37

Лікарня в Бобровиці отримала сучасний рентген-апарат: хто платитиме за знімки

Лют 06, 11:13

Павло Халімон може втратити свій шикарний маєток на Печерську, якщо встановлять, що він не мав на нього грошей

Лют 06, 10:33

ТОП-переглядів