У «Чернігівгаз Збут» кажуть: повертають переплати абонентам

07 ВЕРЕСНЯ 2022, 11:40

2032

Відомство звітує: станом на кінець серпня вже здійснили повернення 3,6 млн грн помилково нарахованих коштів.

В компанії наголошують: виплати здійснюються щоденно і в порядку черговості надходження заяв. Так, протягом червня-серпня кошти повернули 1736 заявникам.

Станом на 29 серпня поточного року у ТОВ «Чернігівгаз Збут», повернули клієнтам понад 3,6 млн гривень переплат та помилково сплачених коштів.

«Ми розуміємо всю складність ситуації і робимо все залежне для прискорення процесу виплат. Звичайно, нашим побутовим споживачам було б простіше, якби вони мали змогу відстежувати рух черги в онлайн форматі. На жаль, втілення цієї ідеї в життя потягне за собою додаткові витрати на розробку відповідного програмного забезпечення. Ми вважаємо, що доцільніше спрямувати ці кошти на повернення переплат», — вибачається за завдані незручності директор підприємства В’ячеслав Зозуль.

При цьому, пояснюють у підприємстві, якщо ви сплачували за газ помилково - автоматично перевести переплату з особового рахунку в ТОВ «Чернігівгаз Збут» на особовий рахунок у ТОВ ГПК «Нафтогаз України» неможливо, адже це різні юридичні особи і механізм такого переведення досі не узгоджений. І чи буде він у майбутньому - поки невідомо.

Споживач, який має переплату або сплатив за газ помилково, може надіслати заяву на повернення коштів.

Довідково: з 1 травня поточного року побутових споживачів «Чернігівгаз Збут» автоматично перевели до постачальника, функції якого виконує ГПК «Нафтогаз України».

Час Чернігівський писав про героїчних працівників "Чернігівгазу", які під час обстрілів міста виконували свою роботу:  Пліч-о-пліч із сином: водій "Чернігівгазу" про роботу під час облоги Чернігова

Схожі новини

Ніжин знову атакували ворожі безпілотники

17 ВЕРЕСНЯ 2025, 20:00

Вiдео

Лікарі не давали і 1%, але я живий: мінометник 119 бригади про війну, мотивацію і дітей

17 ВЕРЕСНЯ 2025, 19:21

Суддю з райсуду Чернігова відправили у відставку

17 ВЕРЕСНЯ 2025, 17:19

Врятував пʼятьох, а сам загинув: у громаді попрощалися із захисником

17 ВЕРЕСНЯ 2025, 16:13

Майже 300 млн грн виділив Уряд на відновлення поліклініки Чернігівської ЦРЛ

17 ВЕРЕСНЯ 2025, 15:01

Райсуд Чернігова ніяк не можуть доукомплектувати: чому так?

17 ВЕРЕСНЯ 2025, 14:17

На Чернігівщині під час пожежі у приватному будинку загинув чоловік

17 ВЕРЕСНЯ 2025, 13:48

ТОП-переглядів