"Тут наша земля і наші родини": історія чемпіонки та полісменки з Чернігова Ганни Жмурко

11 ЛЮТОГО 2024, 11:51

1623

Ганна Жмурко

Чернігівка Ганна Жмурко з початку нового року виграла дві золоті нагороди на чемпіонатах України з легкої атлетики. Перемога на дистанції 3000 метрів з бар’єрами – стала особистим рекордом чернігівки.       

"Я показала гарний результат, і для цього потрібно було докласти багато зусиль і часу. Вдячна, що виходить це робити. Для цього є час, приділяється увага, мотивується. Буду старатися підтримувати в спортивній формі, давати приклад іншим.

На літній сезон запланувала хороший результат: стати майстром спорту міжнародного класу, проте будемо дивитися на ситуацію в країні, як буде ця агресія розвиватися, як будемо виходити з цього",  - каже Ганна Жмурко, поліцейська, спортсменка.

Ганна Жмурко під час змагань

Ганна Жмурко під час змагань

Ганні вдається поєднувати спорт і роботу в поліції, де вона працює інструктором. Наприкінці лютого 2022 року, коли тисячі людей тікали з Чернігова, вона навпаки повернулася в рідне місто і досі на службі.

"Я інструктор з особистої безпеки. Займаємося навчанням, перепідготовкою, проводимо  заняття з тактики, особистої безпеки, велика сфера. Багато курсів з тактичної медичцини. Я там можу поєднувати спорт. Є години самопідготовки. Керівництво заохочує спортсменів, якщо є де себе реалізувати. Є можливості це зробити", - каже Ганна.

Ганна Жмурко під час нагородження

Чернігівка могла б будувати гарну спортивну кар’єру і представляти Україну на міжнародних змаганнях, але війна вносить свої корективи в життя кожного українця. Анна каже, що змінилися і її пріоритети і її ставлення до життя.

"Кожна людина зробила для себе вибір з початку повномасштабного вторгнення. Хто хотів виїхав, хто рятував дітей, це в основному жінки. Я знала, що виконуватиму певні функції. Думок не було інших, ніж залишитися тут на своїй землі, з рідними. Це для кожного основне, своя земля сім’я. Тут наша домівка. Я не скажу, що мене війна змінила. Ставлення змінилося до оточуючого, до життя. Стала більше цінувати буденність. Раніше кожен день був схожий на попередній. Зараз не так. Зараз основне берегти життя, берегти дітей", - каже Ганна Жмурко.

Ганна Жмурко, спортсменка із Чернігова

"Час Чернігівський" писав про таке: У відновленій після ворожої окупації школі на Чернігівщині вперше провели великі змагання

Схожі новини

Як вибрати дитячу коляску: все, що потрібно знати батькам

25 ЧЕРВНЯ 2024, 17:42

У військо пішли 46 в'язнів Менської виправної колонії

25 ЧЕРВНЯ 2024, 17:13

У ТЦК в Чернігівській області змінились контактні телефони

25 ЧЕРВНЯ 2024, 16:25

Фото

У громаді на Чернігівщині жителів прикордоння заселяють у модульні будиночки

25 ЧЕРВНЯ 2024, 16:17

Фото

У Чернігові інноватори виготовляють накладки на протези і переробляють пластик

25 ЧЕРВНЯ 2024, 15:18

Цивілізована вбиральня запрацювала у прикордонній громаді. Містяни відгукуються по-різному

25 ЧЕРВНЯ 2024, 14:12

Ексчиновниця Чернігівської ОДА планує стати професійним кармологом

25 ЧЕРВНЯ 2024, 12:38

ТОП-переглядів