Трагедія на Чернігівщині: п'яний син вбив власну матір

22 СІЧНЯ 2025, 14:51

2756

Чепурний Арсен

Трагедія на Чернігівщині: п'яний син вбив власну матір

Трагедія на Чернігівщині: п'яний син вбив власну матір

Поліцейські відділення №1 (селище Короп) Новгород-Сіверського районного відділу поліції затримали 57-річного мешканця Коропа, який завдав своїй матері смертельні тілесні ушкодження. 

Про це повідомляє Відділ комунікації поліції Чернігівської області.

21 січня до поліції надійшла інформація про те, що у власній оселі виявлено мертвою жінку з тілесними ушкодженнями.

На місце події негайно виїхала слідчо-оперативна група, оперативники кримінальної поліції, керівництво відділення поліції №1 (смт Короп). Поліцейські встановили, що до вбивства 88-річної місцевої мешканки може бути причетний її син. Чоловік в стані алкогольного сп’яніння завдав матері низку ударів, від яких вона померла.

Зловмисника затримано в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Поліцейські помістили його до ізолятора тимчасового тримання.

За фактом злочину слідчий поліції розслідує кримінальне провадження за частиною 1 статті 115 Кримінального кодексу України (умисне вбивство).

Зловмиснику загрожує позбавлення волі на строк до 15 років.

"Час Чернігівський" писав про таке: 

 

 

Схожі новини

Загинув цивільний: черговий обстріл села у прикордонній громаді Чернігівщини

28 КВІТНЯ 2025, 22:23

"Вісник Ч": пишемо для людей і про людей

28 КВІТНЯ 2025, 21:22

Як Bentley Bentayga поєднує спортивний характер із розкішним комфортом?

28 КВІТНЯ 2025, 20:31

Вiдео

Чернігівські кікбоксери допомогли збірній України стати кращою на Чемпіонаті Європи

28 КВІТНЯ 2025, 20:05

Ми не вороги, а біль наш – спільний: чому сваряться родини бійців із Ріпок

28 КВІТНЯ 2025, 18:23

Фото

На Чернігівщині добудовують нову лісову дорогу

28 КВІТНЯ 2025, 17:16

У дитячого садочка - своя котельня. Працюватиме на пелетах

28 КВІТНЯ 2025, 16:18

ТОП-переглядів