Теплий лютий: чи будуть меншими рахунки за опалення у Чернігові?

08 БЕРЕЗНЯ 2024, 19:05

901

Теплий лютий: чи будуть меншими рахунки за опалення у Чернігові?

Теплий лютий: чи будуть меншими рахунки за опалення у Чернігові?

Через надзвичайно теплу погоду, середньомісячна температура минулого місяця по Чернігову  сягнула + 2,15 С, рахунки за постачання теплової енергії зменшені на 31% в порівнянні із січнем цього року. Про інформує компанія АТ "ОТКЕ".

“Середньодобові  температури повітря в лютому цього рок були на 3-11оС вищими, в порівнянні з аналогічними періодами минулих років, тож і споживання теплової енергії будівлями скоротилося більше ніж на 30%. Це зафіксовано приладами обліку теплової енергії, якими оснащені багатоповерхівки Чернігова. Відповідно, зменшились і нарахування за надані послуги”, - повідомила керівниця департаменту “Теплозбут” Марія Романова.

Здійснити платежі можна за допомогою простих та безпечних онлайн – сервісів не виходячи з дому.

  • Кнопка «Сплатити on-line» на сайті АТ «ОТКЕ»;
  • Зручний інтернет-банкінг: Oschadbank (для власників карт банку комісія за квитанцію 0 грн);
  • Зручний інтернет-банкінг: Приват24 (для власників карт банку комісія за квитанцію, мінімальна, 1 грн);
  • Платіжний сервіс еasypay;
  • Термінали самообслуговування.

Споживачі, які не хочуть чекати на паперовий рахунок-повідомлення, можуть в своєму особистому кабінеті завантажити електронний дублікат, що ідентичний паперовій квитанції та містить точно таку інформацію, варто зазначити, що близько 23% відсотків споживачів АТ “ОТКЕ” сплачують за тепло онлайн, одразу після оновлення інформації у в онлайн-банкінгу.

Однак, у березні цього року нарахування можуть автоматично оновитися не у всіх споживачів. Уважними слід бути жителям трьох вулиць міста Чернігова. Йдеться про колишні вулиці Савчука, Менделєєва та  Смирнова. 12 лютого 2024 року на сайті Чернігівської міської ради було опубліковано рішення про зміну назв цих вулиць, відповідно на Паркову, Володимира Івасюка та Кастуся Калиновського (Рішення міської ради від 8 лютого 2024 року № 37/VIII-21 «Про перейменування вулиць в м. Чернігові»).

У зв’язку з перейменуванням вулиць, онлайн-рахунки споживачів могли не оновитися в автоматичному режимі. В такому випадку краще за все створити платіж (шаблон платежів) наново:

 В меню “Платежі”, в рядочку пошуку надавача послуг, вводимо назву: АТ «Облтеплокомуненерго», або ЄДРПОУ- 03357671, далі пошук. Система запропонує Вам ввести номер свого особового рахунку. 

Якщо до вашого будинку постачається тепло та гаряча вода ви побачите 4 позиції для  оплати, якщо до будинку постачається лише тепло - 2 позиції. Підтягувати до єдиної квитанції необхідно всі платежі.

"Дуже просимо вчасно сплачувати за послуги. Цим ви підтримаєте нас, щоб ми могли продовжувати забезпечувати безперебійне надання послуг з теплопостачання області", - наголошують у компанії.

Джерело: Адміністрація АТ «ОТКЕ»

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Схожі новини

У громаді на Чернігівщині повідомили про смерть бійця ЗСУ

25 ТРАВНЯ 2024, 05:25

Підозра секретарю Ніжинської міськради: що відомо?

24 ТРАВНЯ 2024, 21:27

«Жити в селі стає нестерпно»: жителі прикордоння Чернігівщини

24 ТРАВНЯ 2024, 19:17

Вiдео

«Хто достойний жити, так ці хлопці, але їх вже нема», - у чернігівській школі вшанували пам'ять випускників-героїв

24 ТРАВНЯ 2024, 18:15

Маленька свічка - велика біда: на Ічнянщині зайнялися житлові будинки

24 ТРАВНЯ 2024, 17:11

Фото

У соціальній пральні на Чернігівщині - нові машинки і сушарки. Хто купив

24 ТРАВНЯ 2024, 15:57

Листоноша з Чернігівщини стала військовою. Її син також служить

24 ТРАВНЯ 2024, 14:45

ТОП-переглядів